Bee Dee

Ve Stínu kulek - rozepsané

26.09.2015 23:53
Yori přišel o svého bratra, který pro něj znamenal celý svět. Jenže jeho smrt nebyla jen tak lecjaká... Co se stane, když celý život pohltí pomsta a kdo za tím vším stál? Yoriho život se od té chvíle změnil a on se stal nájemným vrahem... Najde svůj cíl?

Nezastavitelní - rozepsané

26.09.2015 23:47
Katsu, neboli Speed, byl vášnivý závodník, kterému po boku vždy jako navigátor seděl jeho kamarád z dětství Ichiro. Po vážné nehodě na závodech, která bude mít na následek, že Speed přestane závodit, se odsune do dílen a začne opravovat auta, aby zapomněl, na vše, co se stalo a kolik toho ztratil....

Když blesk roztrhne kámen - rozepsané

13.09.2015 00:02
Rai chtěl vzdát celý svůj život a zabít se, když tu náhle potkal Akaka, jednoho z pánů blesků. Netušil, že se zamiluje, ale stalo se, jenže jeho pán a přítel byl zabit. Převzal jeho meč, když jej o to Akaka požádal a odešel za jeho spolubojovníky. Nastala mu dlouhá cesta, na které má potkat spoustu...

Hibernace - ukončené

09.09.2015 00:30
Píše se rok 2315 a lidí přežívá jen poskromnu… Chrání je Angelusové, kteří stojí proti Werewolfům, obojí jsou geneticky upravovaní jedinci, kteří vlivem křížení dosáhli dokonalosti. Detektiv Razi Kanzaki se dává do vyšetřování krvavé vraždy, která způsobí zvrat celého jeho...

jednorázovky

23.08.2015 01:22
Krátké příběhy, které nemají souvislost s uvedenými sériemi. Jednorázovky jsou jedno, výjimečně dvou kapitolové. Doufám, že se budou líbit stejně jako uvedené série a že si je užijete.

Bezkrevní - ukončené

23.08.2015 01:16
Detektiv Sio vyšetřuje spolu s bratrem podivná úmrtí, kdy jsou oběti nalezeny bez jediné kapky krve v těle. Náhodně se setkává se zajímavě temným mužem Stephanem, který je přímo uhrančivý typ. Jenže jeho život se má rázem změnit, ale jak moc ho to ovlivní?

Krok do prázdnoty - Šimon - ukončené

23.08.2015 01:12
Volné pokračování Kroku do prázdnoty, nyní však z pohledu Šimona. Šimon přijde po dlouhé nemoci o svou ženu a odjede do ciziny, aby se z toho vzpamatoval. Když se vrátí, narazí na Jakuba, který mu tolik připomíná sebe, když byl na dně. Pomůže mu vstát a najít jeden druhého?

Krok do prázdnoty - ukončené

23.08.2015 01:09
Jakub přijde při autonehodě o nejlepšího přítele a zároveň člověka, kterého tajně miloval. Dokáže se srovnat s tak těžkou situací a začít znova žít? Potkává Šimona, který mu má v životě udělat ještě větší chaoz, než tam doposud měl. Jak vše dopadne, se dozvíte v tomto příběhu. 

Krok do prázdnoty - Šimon

08.08.2015 14:26
Vloženo pokračování téhle skvělé série. Mám ji vážně ráda. Jak první, tak druhou část. Na základě této povídky, jsme se s Bee seznámily. Když jsem četla první díl Kroku do prázdnoty, bylo mi tenkrát hodně těžko a ona - i když mě neznala - jako by to psala i z mých pocitů. Jako by to psala o mně ( i...

Krok do prázdnoty

31.07.2015 09:22
Se svolením skvělé autorky Bee Dee sem vkládám její úžasné dílko Krok do prázdnoty. Toto jsou kapitoly první poloviny této série. Druhá část se pak jmenuje Krok do prázdnoty - Šimon, která bude vložena o něco později, ale rozhodně je na co se těšit.