topka a Bee Dee

Zaslíbení - neko - ukončené

08.01.2018 21:09
Marice je budoucí král lví říše. Jeho otec rozhodne, že po svém boku bude mít druha, následníka rodu černých pum. Ale ten s tím nesouhlasí a uteče, než se vůbec spolu setkají. Mladší syn krále pum, se rozhodne jít do lvího království, aby se nabídl místo svého bratra, protože nechce riskovat válku mezi těmito dvěmi rody. Ale nejdříve si chce mladého krále tajně prohlédnout a zjistit, jaký vlastně je. Proto se vydává do lví země tajně, převlečený za ženu...

Nástrahy života - rozepsané

08.01.2018 21:04
1 série – První kroky Kuro prochází svým životem docela sám, bez přátel. Spíš se občas stává terčem svých spolužáků. Stejně tak se na něj zaměří i nový spolužák Akyiuki. Kuro si je vědom své orientace, kdežto Aki v tom mírně tápe. Ale co se stane, když na sebe právě tihle dva narazí? Jejich prvotní nevraživost zůstane se promění do vzájemných citů. Jejich první kroky v lásce budou provázeny nástrahami ze stran, kde by to vůbec nečekali. Jak si s tím poradí?

Chytni se mé ruky - ukončené

12.05.2017 21:20
Ryuzaki je nejstarší syn rodiny Hasegawa. Když vyjde najevo, že se na něj zaměřil jeden z bodyguardů – Jomei, a není tu možné mluvit o lásce, vloží se do toho Taishi a Ayano. Požádají Kioshiho, aby se o Ryu postaral, jakožto dobrý psycholog, a hlavně dobrý přítel Ayana. Ryu a Kioshi pak společně odjíždí na rodinnou farmu Masahi, kde začínají jejich společné chvíle. Jaké to bude pro Ryu, který se dostává ze spárů Jomeie? Chytne se nabízené Kioshiho ruky, která by ho mohla vytáhnout z toho bahna?

Vzteklý pes - ukončené

12.05.2017 21:11
Hazuki Ayano je doktor, kterého hlavní pracovní náplní je, starat se o dvě rodiny Yakuzy – Tua a Hasegawa. V  rodině Hasegawa jsou dva synové, kdy jeden z nich je pěkný vztekloun a bitkař a dává to kolem sebe dost najevo. Už odmalička se o něj Ayano stará a čím víc je Taishi dospělejší, tím víc se v něm Ayano vidí. I Taishi k němu tajně chová city a už hodně dlouho si ho přeje získat. Jenže ani jeden neví o citech toho druhého a cesta k tomu, aby se vzájemně vyznali, je dosti trnitá se spoustou překážek, ať už z Taishiho či Ayanovy strany, nebo odmítavému postoji Dene Hasegawa.

Ve sněžných stopách - ukončené

11.05.2017 21:30
Yakei je z rodu sněžných vlků, který se díky zvláštním okolnostem ocitá ve vesnici vyhnanců. I když je situace už vyřešená, on se vrátil a zůstal tam, dokud se nenajde nový alfa, který by mohl smečku vyhnanců správně vést.  Při jedné „nehodě“ se Yakei vydává s dalšími vlky do lesa, aby vypátrali útočníky na členy jejich smečky. A přitom se setkává s někým, kdo není cítit jako vlk ani jako člověk, ale přesto žije vlčím způsobem, sám uprostřed lesa. Co je vlastně Joben zač, neví ani ona sám, jelikož se mu nevybavují prakticky žádné vzpomínky na minulost a navíc – nedokáže se proměnit ve vlka. I přesto si ti dva k sobě najdou cestu a s tím se postupně vrátí i...

Skryto ve mně - ukončené

21.05.2016 20:17
Brian Hunt je už nějakou dobu beznadějně zamilovaný do Justina Barkleyho. Brian má o své orientaci jasno, zatím co Justin taky. Je vyhledávaná partie a neustále má kolem sebe některou ze školních krásek. Justin zatím nemá důvod si Briana všímat. Ale v momentě, kdy se ho přece jen zastane, jde všechno podle jeho slov - do háje. Dostane se Brian ke své tajné lásce blíž? Bude Justin pořád pevně přesvědčen o své heterosexualitě?

Nerušit - ukončené

13.12.2015 21:49
Upír Saisho je povolán na zámek vlčí říše, aby pomohl chránit Tomoka a Maro a jejich nenarozené dítě před Belialem. Musí spolupracovat se Ziro, který upíry nemá zrovna v lásce a má k tomu své důvody, pramenící z jeho minulosti. Jsou jako oheň a voda... Budou spolupracovat, nebo se dřív pozabíjí?

Past - ukončené

13.12.2015 21:47
Ze série Kdo z koho víte, že Samuru provází občas Edie, šéf ochranky rodiny Tua a rival Stanleyho. No, a kdo poctivě četl, tak ví, co se Stanleymu v minulosti stalo a že má pořádnou pifku na Charlese. Jak to vlastně dopadne, když se Charles dostane do rukou právě Ediemu? Změní to oběma život od základů, nebo si stále pojede každý ve své koleji?  

Kdo z koho - ukončené

13.12.2015 21:45
Samuru Tua se vrací ze zahraničních studií zpátky do Japonska. Z letiště jede přímo za svým bratrem do firmy, kde se setkává s  Stanleym Torresem. Od začátku si pěkně lezou na nervy, ale bude to tak pořád? Kdy jednomu nebo druhému dojde, že ta nevraživost vlastně přešla ve vzájemnou přitažlivost? A vzhledem k tomu, že Samuru je bratr Eikichiho a Stanley je dobrý přítel Jeffa, není divu, že se jejich příběhy prolínají.

Celý můj svět - ukončené

14.11.2015 22:01
Nikko - syn krále Tomoka a Maro. Kane - sirotek, kterého jako svého syna vychovali Suri a Akio. Byli spolu odmalička. Jako děti byli nerozluční, až do jednoho osudného dne, kdy se stalo něco, co je na hodně dlouho rozdělilo. Jaké to bylo, když  Kane, který zmizel beze slova rozloučení, se pak náhle objevil? Co to pro ně dva znamenalo?

Než jsem tě potkal - ukončené

14.11.2015 20:57
Tomoko, král a démon vlčí říše se potkává s nejvyšším upírem Maro, jedním z posledních dvou hlavního rodu. Než se potkali, žil si každý po svém. Co pro ně bude znamenat to osudné setkání a jak moc to jejich život změní? Je možné soužití mezi vlkem a upírem?  

Neutečeš mi - ukončené

16.08.2015 21:14
Králův hlavní špeh a velitel královské stráže. Jsou vysláni na společnou misi a od toho momentu se stále setkávají nejen ve chvílích klidu, ale i v nebezpečí. Suri, který se nechce vzhledem k temné minulosti a své nebezpečné práci na nikoho vázat a jen si užívá krátkých známostí, začíná Akiovi podléhat a stále víc si na něj myslí. Akio, který zatím nepoznal lásku ani citově ani fyzicky, je naopak přitahován Surim aniž by chtěl a také on se mění a přestává před vážným vztahem utíkat. Jenže nic není jednoduché. Také oni mají spoustu překážek a kostlivců ve skříni, kteří vždy vyskočí v tu nejnevhodnější chvíli.

Pravidla lží - ukončené

16.08.2015 21:10
Co je pravda a co lež? Ovládají náš život... Co jsme schopni udělat pro to, abychom získali toho, koho milujeme? Jak moc je člověk schopen se zamotat do svých lží a co ho přiměje říct pravdu? Co všechno je člověk schopen udělat pro někoho, koho miluje? Co všechno je člověk udělá pro to, aby změnil svůj život?