Re: :3

topka | 08.06.2019

Mei je pro Katashiho důležitý člověk. Hodně mu pomáhala, a i dkyž pak udělala co udělala, Katashi prostě neměl to srdce ji vyhnat na trvalo. A proto to vyřešil tímhle způsobem. Dal Mei na vybranou a ona vědoma si toho, co provedla, odešla dobrovolně se svým synem.
U Kaidy ještě nevím, jestli to vysvětlím nějak podrobněji, spíš to bude jen jako zmínka, protože jak se znám, nejspíš by to dalo na další povídku a to by bylo už moooc dlouhé. :) Ale uvidíš, jestli některá z tvých teorií bude správná. :-*
Ale Tame a Senichi, alias Isao, jo, tak ti roztomilí jsou. Úplně jsem je viděla, jak tam sedí u toho krbu, malé bílé štěně, jak ho Tame brání, a jak se potom Isao změní do lidské podoby, do dítěte a zůstanou mu bílé vlčí ouška na hlavě mezi jeho černými vlasy.
NO, jak jsem psala u tvého předchozího komentu, mám další kapitolu rozepsanou, a snad se dokopu k tomu, abych ji co nejdříve dokončila. Ještě jsou věci, které mě brzdí, ale pomalu se to odebírá k nějakému konci, a i když to nikdy nezmizí z mé hlavy, přesto je to jiné, než zpočátku. A tak doufám, že se mi ta kapitola podaří dopsat co nejdříve, už i proto, že jsi mi zas svými komenty dodala chuť pokračovat. A já za to moc děkuji. :-)

Přidat nový příspěvek