Návod jak se orientovat na stránce

Pro někoho může být problém, se zde orientovat a najít si tu správnou povídku, kterou by si chtěl přečíst. Proto sem vkládám návod, jak postupovat. Je to jen narychlo vytvořené, později udělám lepší. Ale prozatím aspoň tohle...

Když se podíváš do bočního MENU pod záložkou Povídky, klikneš například na topka (rámeček 1) , ukáže se ti v bočním menu hned pod jménem autora seznam povídek. Klikneš například na Pavlův příběh (rámeček 2), otevře se seznam tří sérií Pavlova příběhu. Když rozklikneš určitý název (rámeček 3), tak se na hlavní stránce ukážou jednotlivé kapitoly. Pak teprve klikáš na stránce na jednotlivé kapitoly (rámeček 4). Ty jsou vždy řazeny tak, že se jako první ukáže poslední vydaná kapitola.

 

JEDNORÁZOVKY
autoři nemají jen série, ale i jednorázovky. Po kliknutí na název Jednorázovky v bočním MENU se na hlavní stránce rozbalí jejich náhledový seznam. tam už přímo klikej na název jednorázovky. U těchto povídek to není popis, ale rovnou celá povídka. 

1 - autor
2 - název - Jednorázovky
2 - vyber povídku kliknutím na název

Někdy, např. u povídky Vyhnanec, nebo u sérii RP je těch kapitol víc, tak musíš sjet na té stránce dolů a kliknout na číslo stránky, aby ses dostala na první kapitoly.

U RP se ukážou nejdříve autoři a když na ně klikneš, tak tam potom na jejich jednotlivé série. Postup u výběru povídek v RP je pak stejný, jako u samostatných povídek autorů.
1 - RP
2 - vybrat autory
3 - kliknout na název série
4 - vybrat si požadovanou kapitolu


ještě jedna maličkost - když dočteš povídku a chceš se vráti na seznam kapitol u dané série, stačí kliknout pod povídkou na odkaz zpět

KOMENTÁŘE
Pod každou kapitolou je možnost vkládat komentáře. Jsme za ně rádi, ceníme si jich a nás to nakopne do dalšího psaní. Pokud píšete komentář u některé ze starších kapitol, může se stát, že ho přehlédneme. Ale přesto povídky pravidelně procházíme i zpětně a snažíme se odepsat na všechny komenty, byť trochu opožděně. Pokud začínáte číst povídku, u které je uvedeno, že je už ukončená, stačí napsat komentík u poslední kapitoly, jak se vám série líbila. Taktéž u každého autora, na jeho stránce pod seznamem jeho povídek, máte možnost napsat koemntář. Třeba co byste od něj rádi četli, co se vám líbí, či autora jen pozdravit.

 

prohlížení stránek přes mobilní telefon

 

Pokud nejste u počítače a chcete si přečíst nějakou povídku například přes mobil, je postup následující. (Rámeček ukazuje kam máte vždy kliknout)

1 první kliknutí, pokud chcete rozbalit seznam podstránek

2 po rozbalení menu, si vyberete kolonku povídky a kliknete na šipečku

3 pak se rozbalí i seznam autorů - kde opět kliknete na šipečku autora, kterého chcete. Rozbalí se vám seznam jeho povídek, kde si vyberete klknutím na název

4  Ukáže se vám seznam kapitol, kde už si vybíráte přímo na stránce tu, kterou chcete si přečíst

 

Vždy klikejte na šipečky. Pokud kliknete na jméno autora, rozbalí se vám pouze seznam jeho povídek. Zpátky na hlavní stránku se dostanete přes název stránky