Tak se hlásím zase do služby čtenáře.

HendyMerrid | 26.05.2019

Zdravím, jsem zase zpět. :3
Neodolala jsem a jako první příběh, k němuž jsem se musela nutně vrátit, byl právě Katashiho. Abych si trochu osvěžila paměť, přečetla jsem i pár dávno přečtených dílů a přesto mě dokázali znovu dojmout.
Nakonec jsem i zjistila, že to, čeho jsem se velmi bála, se nakonec neuskutečnilo a jsem za to šťastná už jen kvůli Katashimu a jeho matce.
Jeho převzetí vlády bylo ohromující a boj se sněžnými vlky též. Ukázal, že kromě své horlivosti nese i určitou dávku moudrosti, když Merlina propustil, i když měl velké právo jej zabít. Třebaže je mi sněžných vlků trochu líto, že jej budou muset trpět do doby, než Senichi vyroste.
Touho kapitolkách si mi vysvětlilo dost důležitých podrobností. Na začátku Boje za trůn jsem byla velmi zvědavá, jak vysvětlíš spoustu věcí, jak je odůvodníš, co jim předcházelo a tak dále. A všechno je to i velice uspokojivé. Upřímně jsem to čekala krkolomnější, hlavně skrz to, že navazující příběhy si původně psala s tím, že toto dílo ani nebylo vymyšleno. Poradila jsis s tím dost hravě a nezbývá mi, než před tebou znovu smekat klobouk. :)
Co se týče znovu shledání s Manzem, musím uznat, že to bylo sladké. Nečekala jsem, že s ním bývalý král takhle naloží. Nu, ale Katashi se o něj postaral. Se přiznám, že jsem se obávala, že ty klíče nechal po použití roztavit, no naštěstí jste ty ani bývalý král nebyli tak krutí (i když u něho to pokulhává). XD
No a co se týče Mei, mám svou teorii, co se mohlo stát. Je pravda, že mě vždycky něčím překvapíš, takže je dosti možný, že má domněnka není zcela správná. :D Byla jsem trošku překvapená, že má syna a toršilinku se obávám, co se s nim stane (vzhledem k tomu, že jsem se nikdy o něm nedočetla), ale počítám s tím, že si jej vytvořila hlavně kvůli tomu, aby to dávalo v příběhu smysl => tím pádem je vlastně možný, že v příběhu Tameho pořád žije třeba ve vesnici vyhnanců, jen to nebyla natolik důležitá postava, aby se o něm vůbec mluvilo. XD Každopádně nad tím už nebudu tolik přemýšlet a nechám se překvapit. :)
Původně jsem chtěla dočíst všechny díly, co jsou už napsané. Ale když jsem se dostala na závěr tohoto a neviděla žádný komentík, bylo mi to líto, že tak skvělá kapitola, třebaže jenom kecací, nemá pod sebou napsané jediného písmenka. (I když to zaručeně nebude z důvodu, že by se nikomu nelíbila) :3 Takže jsem si poslední dílek odložila na příště, třebaže už teď se na něj třesu.
Tak už asi nemám víc co dodat, jen to, že moje pocity jsou velmi kladné. Mám pocit, že oproti ostatním mým komentářům je tenhle kratší, no snad nevadí.
Nakonec ti chci za dnešní požitek z celého příběhu moc poděkovat. Určitě se mnou počítej i u dalších :3

Přidat nový příspěvek