Konečně!

kated | 01.07.2018

Sakra...napsala jsem koment dlouhý jak já nevím co a pak chtěla vymazat jedno slovo a ejhle já se vrátila o stránku dopředu...shit takže jsem koment musela psát znovu a kratšejc radši...
Ahhh topinečko... předtím než začnu k dílečku tak bych se ti chtěla omluvit za to, že si díleček čtu až teď. Zkoušky mi daly strašně zabrat a neměla jsem čas skoro na nic. Když už jsem nějaký měla, tak jsem ho trávila buď na yt a nebo povídáním si s přáteli na fb či chatu :D (V případě zájmu o fb mi písni na mail :´D )... vážně mě ale mrzí, že mi to trvalo tak dlouho....
Co se týče dílečku tak se nedivím Katashimu, že byl tak unavený. Já bych byla k smrti vyčerpaná být v jeho kůži. To jak vyzval svého otce na souboj bylo sice možná na jednu stranu docela zbrklé, ale na druhou jsem za to strašně ráda. Říkala jsem si jen jestli v tom stavu bude schopný nad ním vyhrát. Naštěstí ho ale jeho instinkty nezklamaly a tak se pomocí své vlčí podoby dokázal stát králem. Jsem za něj strašně moc ráda. Líbilo se mi taky jak ho všichni uznali. Nejspíše si o vládě jeho otce taky mysleli své jen nic neříkali. Dále pak mi připadaly Katashiho slova opravdu silná. Když mluvil tak už zněl opravdu jako král. Co se týče Kiry tak za tím určitě taky něco vězí. Jestli mu dal Katashiho otec nějakou omamnou látku do pití aby ho trochu dezorientoval a pak nad ním díky tomu zvítězil...čert ví :D ... a Manzo? No safra holka co je s Manzem! :D je mi jasný, že žije ale co s ním je jako :D :D ... jinak... už se těším na to jak ten boj proběhne :D ...nu a poslední věc týýý vado zase to bylo napínavý! Jak jen to děláš :D ...děkuju moc za dleček!

Přidat nový příspěvek