:)

kated | 28.04.2018

Ahhh prvně ti musím říct proč si díleček čtu až teď... i když možná že to víš už z mého blogu :D ... nemám momnetálně vůbec na nic čas... mám parxe a plány na ně ci dělám do 2 do rána a ráno vstávám v 5... takže mám normálně jen 3 hodiny spánku... po celý týden... dnes byl rpvní den ksy jsem se mohla trochu vypsat a odpočinout si :) nu a tak sjem taky udělala :D a zašla i teď sem :D
Děkuju za díleček ... náhodou i přesto že byl víc vysvětlovací tak se mi líbil :) líbilo se mi jak se Katashi na konci rozhodl nedržet jazyk za zuby a promluvil jako muž :D ... dál jsem ráda, že tu bitku na začátku tak dal... sice i s poocí Yakeiho nakonec ale to nevadí... v tu chvíli jak zakousnul toho rpvního vlk jsem si říkala jeslti to zvládne nebo ne a on to dal :o :D ... za což ho chválím... přeci jenomt o byl boj na život a na smrt. Nu a jak to bude dál... na to si asi budu muset počkat chvilku :D ale už se sakra těším :D
Snad budu mít tenhle týden víc času a díleček objevím dřív jak po týdnu co ho tu zveřejníš :D
Už abych měla po praxích normálně :D
ps: ještě jsem ani nepřekládala díleček :D :D sakra :D

Přidat nový příspěvek