Re: :)

topka | 25.04.2018

Yakei tam byl a to hlavně proto, že hledal malého Senichiho, než dostal zprávu, že s ním utekli do vesnice vyhnanců. Byla to spíš náhoda, ale zaplať pán bůh za ní. Proti třem vlkům by se Katashi najisto neubránil.
Aco se týká nových info - ony tam vlastně jsou důležité, jednak vysvětluji věci z Vyhnance a z Horké krve, a jednak je to i pro vývoj příběhu. :) Jo vím, možná jsem to měla nějak rozdělit, ale zas by to bylo zbytečně roztáhnuté. A prostě Katashi se už musí co nejdříve dostat domů.
Když píšu spin-off, tak původní příběhy pročítám, aby mi to sedělo. Ale upřímně - to s MAreem jsem vážně přehlédla. Ale naštěstí to nějak nemění příběhy, jen opravím ten odstaveček vve Vyhnanci. Moc děkuji, že jsi nato upozornila, tohle mi vážně uteklo. Takže to hned poopravím. :) :)
Zajímá tě, co Katashi plánuje? Nooo... ona ta kecací kapitola měla účel :) Yakei dal Katashimu prakitcky návod, co udělat. :D :D Takže důležité informace, opravdu důležité a pokud je někdo přeskočil, tak jeho chyba :D :D :D Tak by si to ten, co to má řpečtené, mohl dát do souvislostí. :) :)
Nakopnutí... hmmm... určitě zas bude chvíle, kdy na mě padne depka a budu se chtít na psaní vykašlat, takže budu potřebovat pořádný kopanec. Ale tak jsem si řekla, že se pokusím zdržet mých stesků, nechci vás tím pořád otravovat a já se s tím nějak poperu. :) Já jsem opravdu ráda, že to čtete a vydrželi jste doteď. Vážně jsem ráda, že m někdo napíše, že se mu to líbí, aspoň vím, že to nepíšu nadarmo. I když mě to baví, prostě člověk potřebuje právě takový ten "jemný kopanec".
Moc ti děkuji za komentík. Jen jsem nemohla odepsat dříve, protože celý týden odjíždím do práce v šest nebo v osm a doma jsem v šest nebo v osm. Takže jsem permanentně celý týden 12 hodin v čudu a pak padnu jak zabitá. :( Ještě jednou dííky :) ♥

Přidat nový příspěvek