:)

HendyMerrid | 24.04.2018

Takže, už od první věty jsem měla tolik věcí, co jsem chtěla napsat a teď najednou nic. :D Fakt nevím, co napsat.
Jak jsi sama zmínila, postavy kecaly a kecaly a řekly nám tím spoustu důležitých informací, bez kterých bychom se neobešli. K tomu už prostě nejde víc říct. :)
Co se týká Yakeie a jeho záchrany, přiznám se, že mě to na konci předchozí kapitolky taky napadlo. Už jen proto jaký Yakei je a že je to prostě náš hrdina, který se ukáže vždycky, když je třeba. A taky to byl jeden z mála Katashiho přátel ze sněžného království. Ale počítala jsem s tím, že už bude daleko pryč na cestě do vesnice vyhnanců. Ještě že nešel hned, jinak by měl Katashi opravdu namále. :D
No, už ani není pochyb, kam to Merin míří a nelíbí se mi to. Podle posledních odstavců jsem pochopila, že Katashi něco plánuje a hlodá ve mně zvědavost, co by to tak mohlo být. Nemám sebemenší tušení. XD
Je mi trošku líto, že se s Yakeiem musíme zase rozloučit, ale konečně se Katashi vrací domů k Manzovi a pokud nějak odvrátí hrozbu jménem Merin, může být zase šťastný, což ale určitě nebude jen tak.
No, nevím, jestli je to vhodný tady zmiňovat, ale budiž. Teď nedávno jsem si zpětně pročítala Vyhnance a pozastavila jsem se nad jednou větou. U kapitoly 12 u konce je zmiňován Mareo, kdy Tame vysvětluje, že Mareo nemá ani rodinu. Ale pokud se nemýlím, tak v Horké krvi rodiče měl. Nechci být nějak šťouravá ani otravná, (je mi jasné, že si při psaní nepročítala navazující příběhy dopodrobna) jen jsem na to chtěla upozornit, (případně poprosit o vysvětlení) protože jsem se nad tím opravdu pozastavila. XD
A co se týká komentáře u předchozí kapitolky. Jsem ráda, že jsi tím nemyslela mě a tvůj Záchranný kruh, jak jsi nás sama pojmenovala. Kdykoliv to budeš potřebovat, můžeš počítat s naším nakopnutím. Prostě proto, že já a určitě i ostatní máme rádi tvoje příběhy a jiné různé výtvory. :) :)
Kapitolka, třebaže jen povídavá, se mi líbila a těším se na další. Neustále jí vyhlížím a čekám, kdy přibude. :) XD

Přidat nový příspěvek