Výborně Katsahi!!!

HendyMerrid | 06.04.2018

Výborně Katashi, podařilo se ti utéct. Jsem díky tomu šťastnější jak samotnej on, i když to asi není ani možný. Z celé kapitolky mám dobrej pocit. Prostě to, že se ukázalo, že tam přece jen je někdo na jeho straně. Že riskovali i své životy, aby mu pomohli, ba co víc, ještě mu zachránili dopisy. :D
A když už o nich padla řeč, jakože co? To jsem fakt nečekala. Jsem si myslela, že se jeho otec vytáhne z nějakým ukrytým tajemstvím, že Katashi vlastně není jeho syn nebo tak něco (trochu klišé, já vím) a místo toho na nás vybafneš s tímhle. :) Ale je to mnohem lepší a zajímavější scénář. Děkuji Keri, ach dík. :3 Je hezké, že stále někdo stojí na Katashiho straně.
Ohledně smrti Jiroua, jelikož mám dojem, že jsem se k tomu ještě ani nevyjádřila, už jsem s tím tak nějak počítala a tak mě to ani moc nepřekvapilo. I přes zdrcující scénu jsem tu kapitolu neprolila ani slzu, jakože u minulých kapitolách jsem slzila o sto šest. (nejsem bezcitná, fakt ne) XD XD Ale vlastně mi bylo víc líto Katashiho. Přece jen, Jirou je už mrtvej a nic ho netrápí, Katashi je ten živej a bude se s tím muset poprat. Jak už víme, v budoucnu se i v mdlobách bude vracet ke vzpomínkám na Jiroua. Q_Q
Teď, když se nám největší otazníky odhalily, mě začíná hlodat další otázky. Kam to Merin míří? Opravdu chce napadnout naše vlky? Nebo je to přeci jen jinak? Něco mi říká, že si na odhalení pravdy budu muset přeci jen počkat. :)
Ohledně Keriho a Manzy jsem opravdu ráda, ale mohli se rozhýbat dřív. Teď to opravdu nevypadá moc dobře, hodně vlků už ztratilo životy (co si budeme nalhávat, Merin určitě zabil i ty strážce, kteří měli přijít) a hodně lidí i dost vytrpělo, především Katashi. Samozřejmě vím, že kdyby Manza a Keri jednali okamžitě, pak by už ten příběh nebyl takovej, jakej měl být a to by byla opravdu škoda. :)
A co je nyní nejhlavnější, jak to teď dopadne? Co se stane s Katashim? Vyhraje? Musí vyhrát, to je jasný, ale je slabý, unavený, promrzlý, hladový a k tomu ještě sám proti dvěma (pokud ne víc). Jeho šance nejsou moc vysoké. Ale jelikož víme, že Katashi přežije, tak se snad nemusím tolik strachovat. :) Když se však na věc podívám trochu jinak, pochybuji, že by mu někdo přispěchal na pomoc, jako se to stalo Kenjimu s Yakei. Jeho domov a přátelé jsou daleko, sněžní jsou proti němu a ti z mála na jeho straně nebudou riskovat své životy. Takže by to musel být opravdu velký zázrak. :) Snažím se z tebe dostat informace, budeš mi to muset odpustit. XD Vím, že si budu muset počkat, ale nemůžu si pomoct. XD
No, to bylo ohledně příběhu samotného, teď přejdu k tomu tvému nápadu. Jakože tě plně chápu. Mě by to taky asi nasralo a ztratila bych chuť dál psát, kdyby o mou povídku klesl zájem. Takové lidi ani moc nechápu. Mě naopak takové smrti v příběhu víc nabudí a už se vůbec nemůžu otrhnout (samozřejmě mám své meze trpělivosti a když někdo popíše smrt nějak nudně, zbytečně atd., tak většinou přestávám číst, ale ve tvých povídkách se tak ještě nestalo). To ty lidi ani nezajímá, co se stane s Katashim? Mě ho je normálně víc líto než Jiroua. T_T
Na tvé povídky se vždy vyplatí počkat a určitě to na jednu stranu bude pro nás výhodné. Třebaže to bude pravidelnější. Na druhou stranu nevím, jak vyplním volný čas, když budu muset půl roku počkat. Stejně záleží jen na tobě a jak ti to bude víc vyhovovat.
"hmm, anebo taky je jiná možnost, a to, že už moje psaní nestojí za nic, a poslední povídka je plná hloupých blábolů... :( No, tak jako tak, něco na tom bude..." A tohle, to mi vysvětli. Jakože tím chceš říct, že mi tví čtenáři nemáme vkus a čteme jenom hovadiny? Jakože to, že se nám tvé psaní líbí (aspoň co se týká mě) znamená, že čteme bláboly a marníme svůj čas? Jednu z mála věci, které nesnáším, je když talentovanej (nebo aspoň lepší jak já) autor o sobě tak píše či mluví. Co mám pak říkat sama o sobě? Že bych měla psaní raději vzdát?
Nemám do toho, co mluvit, ale sere mě to. Tvé povídky mám opravdu ráda a jsem ráda, že jsem na tebe narazila, protože to v sobě něco má, pobavím se, pobrečím si, naštvu se a prostě tak. Takových autorů si v dnešní době dost cením. :)
Víš, jak je to s mým komentováním. Jednou napíšu, jindy ne, ale nikdy nezapomenu si přečíst, takže ať je to jak chce, neopovaž se skončit. Já osobně bych se přiklonila ke straně, aby to zůstalo při starém, aby každý týden (či ob týden) vycházel jeden díl, protože nejsem moc trpělivá. :D Každopádně děkuji za tuto kapitolku. Těším se určitě i na další. :)

Přidat nový příspěvek