Ah...

kated | 01.12.2017

Ahhh ten konce sakraaa tooopkooo!!!! Celej díl byl šíleně napínavý, nervydrásající a prostě emotivní :o :D ... na začátku souboj přři kterým jsem čekala a doufala, že Katashi nebude až tak pochroumanej a ono prd. Stejně si ho celýho zřídila :o :D ... pak pokojový dilema kdy jsem přemýšlela jak se z tý situace vyvléct a jeslti jako uteče teď nebo pak nebo vůbec nebo jako cooo a on nakonec neutekl ale spíš Manzo přiutekl za ním :D :D to bylo perfektvní :D hlavně i to obejmutí :D ahhh úplně mě dostali :) :D jej ty mě prostě dostáváš pokaždý do kolen sakra! A jako jak teď přežít do dalšího dílku?? Nevíš? :D umřu z tebe :D ... hihi no tak děkuju velmi pěkně za díleček a už se těším na pokráčko :) Na jednu stranu se těším, že půjde a uvidíme new prostředí a ták ale na druhou si říkám sakra nééé nikam ho nepouštěj Manzo... utečte spolu :D :D hehe říkám si ale že by to bylo ale asi moc snadný a že by je pak nemuseli přijmout zpět a Katashi by se tak nemohl stát králem... ahhh no raději to nechám na odborníkovi :D :D :D no ještě jednou děkuju za díleček :)

Přidat nový příspěvek