Re: A nechtěla bys konečně podávat i odpovědi? XD

topka | 26.10.2017

:) :) No vážně Jasimu přeješ jen to nejlepší :) Otázka se pořád hrnou, a žádná odpověď? Ono,… jo. Máš pravdu :D Sergi tu teď šel jaksi do pozadí, co? Ale neboj, nezapomněla jsem na něho. Já vlastně nezapomněla na žádnou postavu, jen ty díly jsou kratší než, obvykle mívám a proto se mi tam vždycky nevlezou všichni. :)
Jsi ráda, že Jasi poslal Franciho do háje :D :D A nejsi jediná, co vím. Kdo ví, co se ve Francisovi skrývá, nebo co je zač, když mu někteří čtenáři moc nevěří a nelíbí se jim. Ale ono se to nějak vyvrbí.
Normen… hihihi – to je taková vedlejší hlavní postava. Myslím, že kdybych tu mohla rozdávat Oscary, tak nejspíš už nějakého má :D Jop, taky ho mám ráda, ale bohužel pro nás, tento člověk je hetero a v páru s nějakým mužským si ho můžeme představovat jen v duchu. No, já přemýšlím, který z kluků by ho byl schopný natolik oblbnout, aby Norm přehodnotil priority a vyspal se s někým z nich.
A fotky… To bude tak trochu rozuzlení, co by mohlo být… teda – Jasimu už to dává jasnější rozměr, a začíná tušit, že je to všechno tak nějak propojené. Ale jádro pudla ještě teprve přijde. Protože teď přemýšlí, proč je na té fotce právě ten a ten. :D Tak jsem asi trochu napověděla. :D
Moc mě těší, že se ti série líbí a je to pro tebe taková vzpruha. Jsem utahaná, spousta starostí, a pak ten PODZIM… Taky bych potřebovala tak litry rebullu. Ale rozhodně mě potěšil tvůj komentář. Nevadí, že není pokaždé, i tak z něj mám radost a moc ti za něj děkuji. :) No a uvidíš s čím překvapím... teda pokud to překvapení bude :D:D

Přidat nový příspěvek