A nechtěla bys konečně podávat i odpovědi? XD

HendyMerrid | 24.10.2017

dobře, dobře, myslím, že se nám těch otázek začíná nějak kupit. Já bych sakra ráda i nějaké odpovědi. XD
Přiznám se, že jsem chtěla napsat komentář už před pěti díly, ale prostě jsem nepřekonala lenost. XD Tak jsem si říkala, jak by se mohli Sergi s Jasonem dát zase dohromady a napadlo mě, že by se Jasimu mohlo něco stát. A jelikož to byl slavný model, vysílali by to v televizi a tak by se to dověděli i Sergi s Carsonem a konečně by se usmířili. XD Ale to by bylo moc morbidní a jednoduchý. XD
Jinak velké dík za to, že Jas poslal Francise do háje. Toho týpka jsem nedokázala ani cítit :D.
Jako, možná to vyzní blbě, když to ani není hlavní postava, ale mám nejraději Normena. Nebýt hetero, tak bych ho viděla k Jasimu nejvíc. Ale když je to tak, tak se stále modlím za Sergiho. :D No pouze ty a bůh víte, jak to skončí. Ale zatím u mně Alan nezabodoval. XD XD Uvidíme, uvidíme. XD
Sergi, ty hajzle, vrať se k Jasonovi! T_T Ten už z toho všeho musí být unavenej. Ale aspoň se konečně schopil. Ta jeho věčně uplakaná tvář, kdy se jenom litoval, ta mě pěkně srala, tak jsem happy, že je konečně pořádný chlap. :D :D
Noo, a konečně k dnešnímu dílu (nebo včerejšímu? - už se v tom ztrácím XD) Zatím jsem na tom jako Kated a Tara. Pokud ho totiž Alan nezdrogoval, tak jediná (ne)pravděpodobná možnost, co mi vyvstala na mysl je, že by byl nějak nemocný. :D
Teď to skoro vypadá, jako bych mu přála jen to nejhorší. Prvně píšu o zranění, teď o nemoci, ale já mu fakt přeju jen to nejlepší, ať se už necítí tak pod psa a já s ním. XD XD
Jako fakt jsem se při čtení celo dobu třásla jak osika. Když jsme se dostali k té důležité části, tak jsem se musela pořádně snažit, abych to přečetla, protože se mi třásla i obrazovka. XD XD
A k té fotce? Jako fakt? Další otázka? Když měl ten sen, řekla jsem si, že to prostě byla jen jedna z variant, co kdyby nepoznal Sergiho ale Alana. :D :D Ale asi zřejmně ne. Že by nějaký minulý život? To asi sotva. Nebo nějaký ztracený dvojče? Ztracená paměť. Vlastně ještě nevím, jestli tam je Jason. Ale myslím si to. :) :) Možná nás příště překvapíš a bude tam stát Alan s jeho sestrou. XD XD Jak se říká, všechno je možný. XD XD Každopádně ti moc děkuji, protože teď to z hlavy nedostanu. Do háje, já musím vědět, co to znamená!! XD
Noo, moc děkuji za další krásný díl a pamatuj, i když se vždy neozvu, čekám na tvé příběhy neustále a přečtu si je mezi prvními. :) Jsou mým redbullem, kávou, cigaretou, drogou a vším tímhle tím. XD Takže se neopovaž skončit. A to i přesto, že už je to tvoje nenáviděné období jménem podzim, jasný?! :D

Přidat nový příspěvek