Re: bacha není mi do zpěvu :o :)

topka | 03.10.2017

Je to prostě láska a vím, jak se cítíš... Snad to bude dobrý a nebude ptořeba zas nějaký další zákrok. Přeci jen se s tím chuděrka trápí už dost dlouho. A člověk si říká, už by to mohlo skončit a ona by mohla být zase dobrá... Určitě držím palečky, ať to dobře dopadne. Dej vědět...
Teď k tomu méně podstatnému... sms... tak tohle trápí i tebe? teda spíš zajímá? :) A jsi ráda, že odešel od Francise... :) tak uvidíme co z toho vzejde, a jestli máš pravdu v tom, že na něj nejspíš byli domluvení... A ten konec... Je možné, že byl Jason opravdu už hodně unavený, a tak nějak ho to složilo, přeci jen má toho za sebou už dost. Ale je tu i ta druhá tvoje varianta... něco v pití... Tady jen můžu napsat... počkej si na pokračování. :) :)
Jsem si řekla, že bych to už neměla zbytečně natahovat, tak uvidím, jestli se mi to podaří nějak zpytlíkovat, aby z toho nebyla bezduchá telenovela :D :D
ps: zbytečně se netrap a věř tomu, že všechno s pejsinkou dobře dopadne. A já se ti taky omlouvám, že odpověď je taková strohá. Jsem unavená z práce a k tomu spousta starostí, docela vážných... a navíc - začíná podzim a s ním mám jako vždy problém... och, ty moje podzimní depky, a to se teprve bude stupňovat.
Proto ti moc děkuji, že ses přesto všechno přemohla a napsala mi komentík. Pomáhá mi každé písmenko, které tady od tebe i ostatních mám :) :)

Přidat nový příspěvek