bacha není mi do zpěvu :o :)

kated | 02.10.2017

olááá povídečku jsem si četla včera o půlnoci tak mé city lehce vychladly + před chvílí jsem se dozvěděla, že volal tátovi doktor ohledně Nelči a prý ji z rentgenu primář vyčetl, že by bylo dobrý ji tu dlahu se šrouby vyndat... což mě zase dostalo a cítím se mizerně. Má tam totiž kolem jednoho šroubu prý zánět či co... tak zítra bude ještě táta volat přímo tomu primářovi co ji operoval jeslti je operace nutná (jeslti ji ten zánět ohrožuje na životě) a nebo jeslti to nevyřeší ty antibiotika který předtím říkal že by popřípadě nasadil.... sakra sakra sakra... prostě né... nechce se mi díky tomu nic dělat. Ani fb ani yt ani tv prostě nic mě nebaví :( ... už chci být doma u čulinky a obejmout ji a vědět, že je vše okay.... ahh jo :/ :/ :/
no předem se omlouvám za asi né tak barvitý komentář k dílečku... ale fakt je mi mizerně :/ ...No :) .... tak za prvé jsem moc moc ráda, že jsi sepsala další dílek :) ... mohla jsem si nehty ukousat tím čekáním :) byl opět napínavý a četl se strašně hladce :) . Stejně jako Lumpíka mě zajímá, kdo mu napsal SMS a co mu napsal :) dále pak ahhh jsem strašně ráda, že od něj odešel :) bylo to takový divný... jako by se na něj domluvili. No uvidíme jak mu to s nimi zavaříš :) No a ten konec!!! Jako co nám to děláš takový šoky... si říkám jeslit byl jen Jasi unavený a nebo jeslti mu nedal prášek na spaní do pití :/ no uvidíme... určitě budu zase překvapená tak jako obvykle :D :) hihi tak ještě jednou moc děěěkuju za díleček :) :D

Přidat nový příspěvek