Re: sáááfra

topka | 18.09.2017

Jsem tě rozhodila? A poskládala ses už zpátky? :D :D Hi hi , jsem lehce předvídatelná, bylo jasné, že ta návštěva sněžného krále, alias sněžoura :D nebude jen tak. Myslím, že se nezblázníš, než bude další díl. Ale kdy bude,to fakt nevím. Jsem teď nějak líná psát. Ono se ještě uvidí, jestli do toho sněhu Katashi půjde. Jestli je jako já, tak bude dělat všechno proto, aby nešel, protože já nemám ráda sníh :D Je mokrý a studený :D :D A to mi připomíná, že se b líží ten studený podzim a zima :( :( Ideální čas dopsat zradu, vlastně ona zrada začala na podzim s mými podzimními depkami : D:D Aleto jsem odbočila. Zpátky k Manzovi... Hmm... proč nechal Katashiho jít... Tak nějako možná i proto, že je rozumější než Katashi :D :D Aspoň teďka, když jsou ještě mlaďoši? Líbí se mi tvé dedukce a úvahy co by a jak by a proč by... :D :D Ráda to čtu :D :D a abych se přiznala - u těch vašich komentářů mě občas i něco napadne do pokračování. Takže komenty nejsou jen o tom, že mě to pobídne do dalšího psaní, ale i o tom, že může přijít nějaký nápad, zvlášť v momentech, kdy nevím, jak pokračovat, nebo jak co rozuzlit :D
A děkuji mo i za tenhle komentík :)

Přidat nový příspěvek