sáááfra

kated | 17.09.2017

Ahhh úplně jsi mě rozhodila!!! Sakra, sakraa,sakraaa!!! Čekala jsem, že ho bude chtít dát do sněžnýho království, když už přijel jejich král aaaaaaaale i tak jsem byla napnut jak to sepíšeš! Saaaaafra :D v téhle chvíli počítám, že ten kdo vyhraje bude jeho otec, jelikož je Katashi ještě nezkušený mladý vlček ... ahhh a proto je to ještě horší. Bude muset s nimi odejít a to je zlé! Sakra přeju si aby vykřikl že tam nechce že toho sněžoura nemiluje a že miluje Manza!!! AAAAAA já se fakt zblázním jako než sem přidáš další dílek :D :D :D ... hihi na druhou stranu bude asi zajímavější když k nim půjde a bude se tam trápit a nakonec třeba uteče :D :D no nechám se překvapit :D
hihi jinak k začátku můžu říct, že chápu, proč Manzo nechal Katashiho jít. Ví, že je důležitý jakožto králův syn a nechtěl aby měl doma zle. Počítám, že netušil, že si ho bude chtít odvléct sněžný král... a doufám, že až se to dozví tak že ho to nenechá úplně chladným a bude moct jít s ním aby tam nebyl Katashek sám :D :D :D
no děkuju moc za další díleček :) zase jsem se do toho strašně zažrala a užuž chci další díleček :D

Přidat nový příspěvek