Re: na psychárnu dostaneš i mě :D

topka | 28.08.2017

:D :D :D Tak nás na té psychině skončí víc... Budeme si povídat a bude nám dobře. :) :)
NO, Alan je kapitola sama pro sebe. Je pravda, že on lovec je a teď si vyhlédl Jasiho. :) A když si uvědomím, jak vypadá, k tomu ty prošedivělé, ale přesto husté a dobře upravené vlasy, kurńa, to musí být kořeň jak cyp. :) :) Bych se možná do něj i já zamilovala. .D
Ale jestli mluví pravdu? To se ještě uvidí. Ale taky si myslím, že v tom, že se mu Jasi líbí, nekecal... Ha ha ha... tak sjem si dneska uvědomila, že z Jasiho je skoro už něco jako Angelika :D :D Jen kdo z noch je ten Jorfey :D :D Tahají si ho emzi sebou a každý ho chce jen pro sebe a on je z toho chudák zmatenej. :) :)
Ano, Sergi... na něho jsem nezapomněla a rozhodně ještě bude mít slovo. Ale uvidíme jaké slovo. A jako trojka? Hmmm? Divoký Sergi, plachý a sladký Jason, a Alan, dravec, lovec, ten který všemu vládne... :) Zajímavá kombinace. Ale to ti říkám rovnou, že stohle se nejspíš nestane. :) To by nakonec dopadlo tak, že by Jasi byl an roztrhání, protože ti dva by se do role ukeho rozhodně nepostavili. :)
Nesnáším se i já sama. Už to tak motám, že bude problém najít ten správný konec klubka. Ale snad se v tom neztratí, a bude se libit i pokračování. :)

Přidat nový příspěvek