na psychárnu dostaneš i mě :D

kated | 27.08.2017

Ahhh popletlas mi hlavu stejně jako Jasimu :D :O :D fakt si ze mě v každým dílku střílíš. Taky teď nevím čemu věřit. Řekla bych, že Alan nelže a že se mu Jasi líbil už z fotek... dokonce mám Alana jaksi i ráda díky tomu jaký je... sexappeal z něj přímo číší a to nedošlo na řádnou extra scénu :D :D když pili v restauraci vínečko tak mi strašně připadal jako dravec na lovu :D a Jasi jako jeho kořist. Zatím můžu říct, že bych si ho i dokázala představit po boku Jasiho...má jakýsi kouzlo... ale na druhou stranu nemůžu furt zapomenout na Sergiho, protože to byl mazel. A hlavně Jasi si s ním už dost přetrpěl a každý vztah je o překonávání překážek :) tak si říkám proč by měl zahazovat dlouholetou lásku k Sergimu za náhlí pocit... ahhh nevím no. Jak říkám Jsem zatím zmatená i svojí hlavou :D ... nešla by udělt trojka??? :D HAHA to by vše vyřešilo :D :D :D
K dodatku: Jo nesnáším mě ty mrško :D :P :D já tam s Jasim skončím určitě :D :D :D hehe uvidíme jak to nakonec rozmotáš a kdo s kým bude a jak moc šťatsný bude :) ... pst pst pst přemýšlej nad tou trojkou :p :D :D
Tak ti děkuju za díleček :) moc mě potěšil :) teĎ už můžu jít v klidu snít o možných pokačováních :D

Přidat nový příspěvek