Re: :)

topka | 02.08.2017

Určitě sis užívala sluníčko někde u vody, nebo na koni, co? :) :) Je to přesně jak píšeš, hodně se toho událo a vlček se změnil ve vlka, hodného úcty a respektu. Ale i když zmoudřel a zesílil, zůstal prostě svým. Jen tu horkokrevnost trochu krotí. Přeci jen je to král :D :D Prostě Tame i Katashi měli pravdu :) Beztak si myslím, že i Yakei musel být hodně překvapený, že ten Kenji, s kterým měl tolik problémů, se stál králem. :) A ano, jsou si s Katashim v něčem podobní. Jo, i Itachi s Kiichi mají své společné štěstí, plánovala jsem to od začátku, já jim ho chtěla dopřát tak nějak podrobněji, ale Kenji si pro sebe zabral celou sérii :D :D A Mareo rádcem... tak nějak to k němu prostě sedí, nešlo tomu odolat. :)
Povídka o Manzovi a Katashim? Hmm... tak trochu nad tím uvažuji, ale nechci s tím tak nějak spěchat a mám obavy, že když to tak hlásím dopředu, že budou velká očekávání a já to pak zmrším a nebude to ono. Tak uvidíme... :)
Taky ti děkuji za všechny komentíky u téhle série, jsem ráda, že jsi vydržela dočíst až sem. :) Děkuji :)

Přidat nový příspěvek