Epilog...

kated | 31.07.2017

Áááá nemám slov! Úplně jsi mě dostala. Od začátku až po konec jsme si tuhle povídečku strašně moc užila. Kenjátko v tomhle dílečku opravdu strašně vyspěl :D už není malej medvídek, už vyrostl do velkýho meďouše :D :D (haha na Manzovo level alá "medvěd" ještě nemá :D na to je až moc velkej slaďouš :D ) ... ahhh hlavně mě dostalo, že můůj malej Kenji přerostl Mareaaaa... moje roztomilá představa mizí :´o ...ahhhh Keeenjááátko teď už jsi ten aktivníííí aaaaa :D :D :D
Dále pak králík??? Králík??? To jako fakt :D :D :D ...Tak to mě taky ani za mák nenapadlo, že by se stalo :D ty rpostě víš jak někoho překvapit :D :D ahhh... celkově byla povídečka...
DECHBEROUCÍ - události ze všech dílů mi vyrazily dech
OKOUZLUJÍCÍ - Okouzlila mě už od začátku a donutila mě, že chci opravdu vědět víc
KRÁSŇOUČKÁ - vždy mi vykouzlila úsměv na tváři
OPRAVDU PROMYŠLENÁ - když si to takhle celé přečtu znovu tak jasně vidím, že protě tvoje hlava je naprosto geniální a všechny události jsou naprosto promyšlené.
NAPÍNAVÁ - každým coulem. Vždy jsem měla dojem, že prasknu nedočkavostí... Máš jen štěstí, že tě nemám na fb jinak bych ti zaspamovala zprávy :D :D
ATRAKTIVNÍ - všechny postavy mě naprosto uchvátili svojim sexappealem :D ... ahhh ajko vážně byli všichni perfektní
LÁSKYPLNÁ - Ahhh tu lásku jsem cítila z každé postavy... Všichni se snažili dělat vše pro svou lásku a nakonec to u všech mýcch oblíbenců dopadlo dooobřeeee juchůůůů :D :D :D
ÁÁÁÁ NAKONEC STRAŠNĚ PROFESIONÁLNÍ - a to si nedělám vůbec srandu. Od příběhu, přes postavy po styl psaní. Vše bych přiřkla k prosefionálovi. Dokonalost by mělo být tvé druhé jméno. Mě si vždy dokázala odrovnat. Do postav jsem se krásně vžila a prožtívala vše dvojnásob s nima... ahhh --> A to celé tvoří závěrem slovo, které ji vystihuje... Byla prostě DOKONALÁ!!!
Děkuju moc moc za tvoji tvrdou práci! Myslím, že teď mluvím za všechny, když řeknu, že jsi se minula povoláním ty jedna úžasná a topkózní spisovatelko :D :D :D

Přidat nový příspěvek