Re: Q.Q Q_Q Q.Q

topka | 25.07.2017

Teprve to začalo? :D Tahle série se píše už přesně rok. :) první koment u první kapitoly byl 23. 7. 2016 :D Takže je asi načase to utnout, jako oslavu prvních Kenjiho narozenin :D teda ne že by byl tak malej... :D :D Páni, to jsem ani netušila, že to píšu už takhle dlouho :)
Abych se přiznala, tak nad sérií Manza a Katashiho přemýšlím už poslední tři kapitoly víc, než by bylo zdrávo. A to jsem se zařekla už u Vyhnance, že o vlcích už psát nebudu. :D :D Jsem ráda, že si se bavila i u téhle kapitolky a že jsem tě šokla i tím, jak Katashi tvrdil, že našel budoucího krále. Jenže Kenji je Kenji, už teď se tomu smál a rezolutně to odmítl. Je pravda, že dva králové mají dvě jména, u Isaa je to tím, že když ho našli, tak nevěděli, jak se jmenuje, tak ho pojmenovali Isao, i Katashiho je to jiné. A taky se mi to hodilo do téhle povídky :D Takže teď budu muset vymyslet, proč má vlastně to druhé jméno Keiji (vládce) :) A u jeho cesty na trůn, to bylo zajímavé a má to co do činění i s Manzem. :) Ach jo, zas se do toho zamotávám, tak to vypadá, že nakonec jejich příběh spatří světlo světa.
Kenji nám začíná dorůstat, začíná být víc dospělý, tak i proto do toho pokoje nešel, ale pořád je to horká hlava. :) Ale tentokrát byl i strašně moc unavený na to, aby vyvolával někde problémy a nejspíš by mu Kiichi dal jednu ránu a Kenji by lehnul, protože byl úplně vyšťavenej. :D :D
Jsem i ráda, že se ti líbí Kaida, je to prostě ten správnej taťka. Ale dojalo ho to chudáka, když si uvědomil a řekl nahlas, že je Kenji už dospělej. Došlo mu konečně, že už to není malý prcek. :)
Saburu je můj miláček. Sice tam byl jen chvilinku, ale dalo by se říct, že nakonec celý příběh... Možná to byl Kenjiho anděl strážný a proto všechno ten lump přežil... :)
Mareo tam prostě musel být, protože tahle kapitola by se dala nazvat tou poslední. Ta co bude další už bude epilog a já doufám, že se bude líbit a bude pro vás překvapení. :) :) Taky ti děkuji za krásné komentáře. Opravdu všechny potěšily :) :) :)

Přidat nový příspěvek