Q.Q Q_Q Q.Q

HendyMerrid | 24.07.2017

To neuděláš, že ne? Teprve to všechno začalo a ty už chceš končit? No, sice se říká, že v nejlepším má člověk skončit, ale... To je až moooc brzo. T_T T_T Musím to brát pozitivně. Tím aspoň dostanou možnost se ukázat na světle Manzo s Katashim. :) No, takže jsme už téměř u konce, tak aspoň se Kenjimu už nemůže stát nic špatného...
Celičký díl jsem se docela bavila. Začátkem, jak se Kaido snažil vyhubovat Kenjimu ale ze strany Katashiho mu to bylo zakázané. :D Možná to nebude dávat smysl, ale mám Kaidu ze všech postav nejraději. Nevím čím, ale získal si mě. :D :D No, možná na jeho místo
leze Manzo, ale zatím ještě Kaido vede. >.<
Takže Keiji. Hmm, zajímavé, zatím všichni alfa vlci v příběhu mají dvě jména. (Kromě Yakeie, jestli že bych ho počítala) Senichi i Keiji - Ne, na to si nikdy nezvyknu. Prostě Isao a Katashi. :D :D Jo, to zní mnohem líp. :) Pokud se rozhodneš, a já tak nějak docela tuším že rozhodneš, napsat příběh na ManKat, tak mě právě tajemství jeho trůnu budou celkem zajímat. :) :)
To další, za co si Manzo získal i mé srdce, je ta část, jak přišel do pokoje a ačkoliv se zlobil, tak přesto se o Katashi i bál. *-* To jsem i slintala, jak jsem to živě viděla před sebou.
A ačkoliv jsem se z minula připravovala na cokoliv, tohle mě posadilo na zadek. To, jak alfa řekl, že našel nového krále. Zůstala jsem vyvaleně čučet do monitoru, protože to bylo něco - jako - bože, já ani nemám slov. To bylo něco, co by mě nenapadlo ani ve snu a že já mám fakt šílený sny. :O No, zrovna teď si Kenjiho jako krále představit nedokážu, ale za takových pár let (jeho let) bych možná i mohla. Jablko přece nepadá daleko od stromu a Kaida už byl jako vůdce vyhnanců a vlastně teď i velitel. :D :D
Šikulka Kenji, jak se zastavil před pokojem Marea a naštěstí nic nevyvedl. Za to ho mohu pouze chválit a vylepšil si i reputaci z rvačky s Kiichim. ^_^ No, s Kaidou už mají vyjasněné i to s Kenjiho budoucností a jsem spokojená, že to skončilo, jak to skončilo. Protože přece jen bude ve větším bezpečí, nebude se setkávat s Kiichim a s Itachim, nebude se muset kvůli neshodám hádat ani s Mareem a ani s otcem. :) :) A za co bych se ještě přiznala, těší mě, že se Kenji bude moct konečně poznat se svou rodinou. (Ačkoliv to v příběhu už asi nebude zmínění, ale moje hlava si s tím stejně poradí XD) Celkem smutné, že jim vlastně odešel Kaida se svou milou a o něco později Saburu a nyní se Kaida vrátil ale bez těch dvou. Mohli aspoň doufat, že jsou všichni v pořádku, ale Kaida jim přinesl špatné zprávy. Ale Kenji je ta dobrá, no ne? :D :D Vlastně jsi mi tím i připomněla Saburua, na kterého bych málem zapomněla. :D
A abych to už ukončila, zmínit se ještě o Mareovi a tom zahřátí u srdce, když na konci dílu leželi spolu v posteli a Kenji v polospánku s ním mluvil. >.< To bylo tak sladký. A nezbývá mi říct nic víc, než děkuji za kapitolu a těším se na další.. :D

Přidat nový příspěvek