Pomalu???

kated | 23.07.2017

Jááák pomalu rozlučte!!! To je rychleeee :O :O :D :D Keeeenjiiiii...zlatíčko mojeeee (ToT) néééé nikam nechoď! Já neci...neciiii :´o ááááááááá.....
Ah...cože jsem to chtěla říct ke kapitolce??? Hmmm teď mám jen hlavu plnou blížícího se konce :o :D Ahhh už vím :D ...
Ahhhhh nemám slov!!! Ten závěr kapitolky byl táák kouzelný :) jako vážně extra mega kouzelný :D (připadám si jako jelito když používám extra mega :D ale když ono to jinak nešlo vyjádřit protože jen ta představa jak spolu leží v posteli, Kenji je k smrti vyčerpaný a Mareo se k němu tiskne ahhh... a to jak mu zul botu a přikryl ho...ahhh nemám slov :F :) :D )
Jinak ten náramek mě taky mile překvapil :) Alepsoň Kenji nebude muset jak trubička nosit s sebou listinu :D s jeho děravou hlavou by ji furt zapomínal a nepustili by ho ani do jídelny :D :D
A ještě něco Yeeeessss!!! Král dostal pěsťovku :D :D :D Dobře Kenji! :D Máš u mě plosovej bodík :D i král za to, že mu az to nic neudělal :D :D ... Hihi tak ti moc děkuju za díleček. Byl úžasný!!!

Přidat nový příspěvek