Re: XD XD

topka | 18.07.2017

Anoo, je to král :) :) :) jsem to plánovala od začátku :D :D Tak jsou to vlci, tak je potřeba, aby král, alfa smečky byl někdo silný, ale že bude ztřeštěný jako Kenji, jsem ani já do poslední chvíle netušila. :)
Tatínek Kaida byl moc překvapený, když to Kenji řekl. Ale možná je lepší, že si to v krátkosti vyříkali takhle na chovdbě, kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby byli někde o samotě. Tak to vůbec netuším, jak by to potom dopadlo. :)
Manzo je taková postava, která je tak trochu zvláštní, co se týká jeho postavení ve smečce. Ale čím dál to píšu a čtu vaše komenty, tak začínám mít větší chuť napsat právě příběh Katashiho a Manza. Ještě uvidím :) Ti dva se prostě hledali, až se našli, ale tak nějak k sobě pasují :) Už proto, jací jsou :)
Přesně to, co všechno jsi napsala, Kenjiho štvalo. Možná proto králi jednu vypáli, nehledě na to, že je král? :) Se taky endivím, taky by mě to štvalo. :) Je pravda, že si to Kenji tak trochu vyříkal se všemi, tak snad se to už zklidní a nějak se to posune dál. Ale jak jsem už psala, nevím už kde, tak se příběh blíží ke konci. Možná tak dvě kapitolky, ještě? Uvidím, sama nevím kolik toho ještě napíšu :)
Já ti taky děkuji, jsem před chvílí přišla z práce, a taky mám lepší náladu, když čtu tak hezký komentář :)

Přidat nový příspěvek