XD XD

HendyMerrid | 17.07.2017

Tak nakonec je fakt král! Chvíli jsem i váhala, protože si uklízel to oblečení sám a taky ty jiný věci, ale tak aspoň to nebude žádný nudný starý páprda, kterému musí služebnictvo utírat i prdélku. Právě takového jsem si ho představovala v příběhu s Tamem, jak (asi díl 20 nebo 21) se napil toho odvaru s tou bylinou a vtrhl se do zámku a král se utkal s tím zrádcem. Takže mám radost, že je to nakonec někdo jako Katashi. :)
No a taky se přiznám, že jsem se celou kapitolu musela smát buď s Katashim nebo s Kenjim nebo jim. XD No a pak ještě to s tím Kaidou. Prý: "A nechci, abys byl můj velitel." XD XD XD Musel tím pěkně ranit jeho city. XD XD No, hlavní, že si to ti dva vyříkali. A dokonce jsem i spokojená s tím, jak se Manzo a Kaida do sebe téměř pustili a Kenji mohl zjistit, jak se cítil Mareo. :) S Manzem bude určitě ještě švanda. S Katashim taky a Kaida, s ním se bavím úplně od začátku. :D
No, přiznám se, že mě ten souboj celkem překvapil. Ale skončilo to uspokojivě a jsem ráda za ho Kenjiho porazil.
Co víc říct? Tu ránu si Katashi určitě zasloužil. Za to všechno. Za to, jak si unaveného Kenjiho zavolal pozdě v noci a nechal ho "čekat", jak ho nechával v nejistotě a v neposlední řadě kvůli té falešné popravě. Za to byl už přece potrestaný i Mareo tou ránou na bojišti a výčitkami. No, Kaida by si sice ještě zasloužil pár těch výčitek, ale určitě ho muselo bolet i to, jak se Kenji rozhodl odejít do vyhnanství a on s tím nemohl nic dělat. :)
No, ale skončilo to tak, že se nemůžu dočkat na další díl a budu netrpělivě vyčkávat. Nic jiného mi ani nezbývá. :D :D Děkuji za krásné rozjasnění dne.

Přidat nový příspěvek