Re: to je švanda :D :D :D

topka | 15.07.2017

Jsem ráda, že tě tahle kapitola pobavila. Jsem si říkala, jestli tam není až moc zbytečně nervů a bitek :D :D Ale tak nějak se to muselo všechno vysvětlit, Kenji by si už zasloužil klid, že jo :D :D
Jo, jinak ano, je to král a je hodně podobný an Kenjiho. A že je rozumější? Je starší, takže by měl. Kdo ví, jaký bude Kenji, až bude starší. Možná stejný? Je pravda, že král je tak trochu poděs, co se týká chování, tak občas rozmazlený. Nebo možná chce být rozmazlován, přeci jen se stará o početnou smečku vlků, a když to Kenji řekl, tak se prostě urazil, však vypadá dobře, ne? :D :D :D
Ale sílz má, to jo, pro nic za ni králem není... :) A určitě Kenjiho zabít nechtěl, to by ho na konci nenabral loktemdo břícha, ale rovnou by ho propíchnul. :) Prostě - jak píšeš - jen žárlil. Vlastně udělal něco podobnýho, co Kenji Kiichimu :) Akorát s rozdílem, že Kenji se po Manzovi tímhle způsobem nekoukal, ale to králi nikdo nevysvětlil. :) A jak to bude dál... No, obvyklá odpověď - počkej si na pokračování. :)
Jsem ráda, že jsem tě mohla potěšit i pobavit touhle kapitolkou, děkuji :)

Přidat nový příspěvek