to je švanda :D :D :D

kated | 15.07.2017

Haha chtěl ajsem začít nějak postupně, ale ta poslední věta mě dostala do kolen :D :D hahah jooo zasloužil si to :D i za to, že si s Kenjim hrál a neřekl mu kdo je už na začátku kdy vstoupili do pokoje a taky za to co mu provedl s Mareem :D :D heheheeeee :D :D jinaku jupííjdo už to můžu říct :d byl to krááálííík :D supééér :D
to byla ta nejslepší možnost :D oni potřebovali nějakýho takovýho crazy krále, který bude když se naštve fakt drsnej a silnej :D věřím tomu, že kdyby do toho šel opravud naplno tak by Kenjátka zabil,a le to bys nám snad nikdy vááážně nikdy neudělala :D :) hihi líbila se mi i ta Katashiho věta "Král není rozmazlené děcko. A vypadá dobře,“ ahhahahah jsem se musela zase smát :D :D Je asi fakt, že jsou si s Kenjim podobní :) jen teda ale v něčem podotýkám :D Katashii je přeci jen takový rozumnější :) alespoň tak se mi jeví :D :D hihi je to taková starší podoba Kenjiho :D :D :D což je báječný :) :D teď už jen by měl Katashi zařídit ať má Kenji pokoj s Mareem a pak už může být klidný, že Kenji nespí ve stejný posteli jako jeho milovaný Manzo :D :D :D hele pravomoc na to á tak ať se stará :D :D hehe děkuju az díleček :D zase strašně potěšil a hlavně rozveselil :D

Přidat nový příspěvek