Re: ouch...

topka | 12.07.2017

A byl to dobrý pocit, najít dvě části Kenjiho? :) :) podle toho aaah, asi jo, jsem ráda :) :) Tak ty si taky myslíš, že Katashi bude král? :) :) Jak jsem psala u Tary - jsou tam pro i proti, tak uvidíme, jestli ste se trefily nebo ne. :)
V té koupeli - jem si to představila jako ty souboje v bahně. Jeden chce sundat druhého ale pořád jim to klouže a jsou víc na zemi :) Prvda je, že Kenjiho mohl utopit, ale Mareo by to tak určitě nenechal. Ale Kenji byl rychlejší. Ale přeci jen, vidět tak tři nahé chlapy, jak se rvou... samej sval a pěkné postavy... no musela to být paráda, nechápu, proč ti dva vlci před tím odešli. Mohli tam zůstat a užít si podívanou. :)
To, že Kiichimu ukázali jak to s nimi je, bylo od Marea nečekané, a podle všeho, to Kiichiho dost vzalo. Jak dopadne jejich přátelství... možná to chce čas, protože jestli Kiichi Marea opravdu miloval, neměl si ho nechat utéct, a tak mu asi chvíli potrvá, než se z toho vzpamatuje :)
Původně jsem myslela, že Kenjiho pošlu přímo za těma dvěma až do pkoje, ale pak sjem si řekla, že by se mohl Manzo naštvat a nechtěla jsem, aby Kenji ztratil svého ochránce. :) A ano, je to pravda, Katashi je Manzův milenec a už pěkně dlouho :)
Proč šel vlastně Kenji ke králi? Hmmm*mne si bradu* to kdybych tak věděla... ale víš co? *potutelně se usmívá* - vím to, chichi... už zas něco vím co ty ne :D :D Ale jak jsem už psala na FB, tak do konce týdne bych mohla zvládnout ještě jednu kapitolku. A pak se možná dozvíš otázky na své odpovědi. :)

Přidat nový příspěvek