ouch...

kated | 12.07.2017

ouch a já teď přesně vím jakej je to pocit najít tu v jediný den hned dvě části Kenjiho :D :D :D aaaahhh :D
hihihihiiiii už mi je nad míru jasné kdo bude králíkem :D :D kdo jiný by to mohl být než naše nová záhadná postava :D :D hihi už se těším na to jak se bude Kenji tvářit až ho uvidí :D hihi jinak v té koupelně to bylo nad míru zábavné když jsem si představila jak tam spolu "zápasili" :D :D teda jako když byl Kenjatko pod hladinou tak už mi to tak zábavný nepřišlo, aaale hned mi to nahradila další scénka kdy Kiichimu jasně ukázali jak se věci mají :D
Dál jsem se musela usmívat nad tím jak "načapal" Kenji Manza a snad králíka spolu :D :D olalááá tak je to vážně jeho milenec takže jsem měla napůl pravdu :D :D :D supéééér :D :D hodí se k sobě :D
no a ten konec byl taky skvělej... králík/ doufám že náš pan záhadný žárlil na to, že Kenji bude spát zase u Manza v posteli a tak si pro něj nechal zavolat :D haha :D a to že tam společně se strážnými přišel i Kenjiho naštvaný tatík není vůbec nečekaný :D :D hihi má co si zasloužil :D :D no děkuju fakt děkuju i za tenhle díleček :D úúplně si se rozhjela v tom psaní :D :D :D já ti dávám jedině palce hore :D

Přidat nový příspěvek