To, to, to...

kated | 07.07.2017

Ahhh co to Jasimu zase děláš Toooppiiiinkooo. Tohle jsme si nedomluvily :o :D ... už zase jsem měla pocit beznaděje a nechtěnosti. To mu to už děláš normálně schválně! :D ... Je asi těžký říct, co bych dělala na Jasiho místě. Hmm... Možná bych se spíš nemohla dívat na to jak utvářím v někom jiném pocit, že mě má šanci polapit. Takže bych si spíš pronajala garsonku a nebo jela k rodičům :D ... když už chce hrát tvrďáka, tak by měl dokázat, že mezi ním a Francsem opravdu nic není. A jak snáz to potvrdit než si najít vlastní byteček a Francisovi vyjasnit jak se věci mají. Když myslí furt na Sergiho tak bych to moc neviděla na to, že by najednou přesedlal :) Ahhh jinak mě snad poprvé Francis naštval :o co si to jako dovoluje :D ... měla jsem z něj fakt pocit jak v jedné chvíli z Leona... ahh no nic. Alespoň že se udržel :D :D
PS: Stále tak nějak přemýšlím nad tím jeslti to není ten jejich plán o kterým Jason moc neví :D :D hihi doufám, že jo :D A hlavně jeslti jo tak aby to nějak nepřepískli a Jason se chtěl nakonec vůbec vrátit. Může se totiž z něj nakonec i stát kus ledu...hihi no to ale ještě uvidím jaký jim rozdáš karty :D Děkuju moc za díleček :) zase mi vyhnal slzy do očí a tak můžu říct, že byl krásňoučký :D :D

Přidat nový příspěvek