Táákže... říkáš že chceš kritiku???

kated | 02.07.2017

Takže uceleně z prvního dílečku mám všelijaký dojem. Nezdá se mi to tolik jako tvůj styl. Tvé povídky jsou vždy plné napětí a nevyzpytatelných pokračování… tady u školního prostředí není tolik věcí na výběr. Asi to bude tím, že jsem už přečetla fakt dost věcí ze školy a sama i napsala lehce taky nějakou tu pasáž ze školních lavic… Osobně mám jako školní povídky stále ráda, ale musí v nich být určitě vtip a nějaká extra zajímavá zápletka… šikana je dobré téma, jen nevím jestli by to prošlo kdyby to bylo takhle veřejně známo, že ho šikanují. Když to vezmu kolem a kolem tak to na mě uceleně hází spíš dojem toho že se jedná o žáky posledního ročníku základky a né střední školy. Víš jak… na základce si formuješ teprve svoji osobnost a tak jsi spíš taková vyjukaná a ta šikana tam je taky běžnější. Navíc lidi co jsou šikanovaní i na střední se už jen tak nerozbrečí protože jsou právě zvyklí na ledasco a tak mají nervy docela pevný… teda alespoň před veřejností a to je možná ten důvod proč si jednu z hlavních postav spíš spojuju se základkou… teď mluvím o Joshuovi. Kdyby jsem si totiž sedla vedle někoho kdo by se v zápětí rozbrečel jen po pár mích slovech tak bych si asi myslela, že je psychicky labilní… víš jak, nijak ho netyranizoval. No v kostce jeho ubrečené já se mi nelíbilo. Pak ten hlídač/nehlídač…hlídá a nehlídá? Když Joshuovi tašku skupinka zahodila a šikanovala ho v kolečku tak tam jen stál a zíral a když už se chtěli poprat tak se teprve rozhodl zasáhnout? To bylo lehce zarážející… takže asi tak. Povaha Artura se mi vcelku líbila. Jediná chvíle kdy jsem nechápala co dělá byla když byl ve sborovně a nemohl v klidu říct, že si zapomenul kontaktní čočky doma. Že to nechtě říct spolužákům Ok. Ale že se „styděl“ i před učiteli mi lehce vadilo… byl to totiž pro mě z části drsňák a tak jsem si říkala „sakra tak jim řekni, že nemáš čočky tak že vidíš kulový!Teď se chováš spíš jak Josh…“ … Ale to asi jediný co se mi u něj nelíbilo. Hihi jsem kritická? :D Snad nééé… hihi abych nemluvila jen o negativních věcech (na který jsem se fakticky zaměřila) tak se mi líbila ta konečná část :D musela jsem se pousmát nad jejich „bratrskou láskou“ :D a i nad tím jak tam nalezl ten časák :D to se ti fakt povedlo :D … líbí se mi nápad i toho doučování :D kluci by se víc poznali. Samozřejmě tvůj styl psaní je vždy skvělí takže k tomu nemám co vytknout, protože jsem to opět slupla jako malinu… teda v mém případě jako čokoládu :D

Přidat nový příspěvek