Re: já jsem taková trubku :D

topka | 19.06.2017

hi hi hi a já si říkala, kde se touláš :D a taky jsem si říkala - Ono je to asi ještě horší než ta ochunávka, tak raději se ani neozve... :D :D Dělám si srandu :) :) Ale tak jsi toho aspoň měla víc na čtení. :)
Kenji se cítil opravdu všlijak, muselo to být pro něj na roztrhání. A manzo byla jediná volba, protože nikoho jinak ve městě ani ve vesnici, krom Mareových rodičů, neznal. Tak i když se staženými půlkami, přesto se odvážil zaklepat na jeho dveře. :) A jak jsem psala, to že měl strach zabouchat a "jen" zaklepal, mu nejspíš zachránilo život :D :D Jestli ho Manzo vezme pod svá křídla? To visí ve vzduchu, záleží, jak to teď dopadne s tatíkem Kaidou. :) :) A ten je nejspíš opravdu unavený, nqaštvaný a kdo ví co ještě. ROzmrzelý určitě... Hmmm, tak uvidíme. :) A taky jsem zvědavá na Marea a n ato, jak dlouho se před ním Kenji vydrží schovávat. :) a vlastně i před otcem. :)
Vůbec nemáš zač, já ti děkuji, že jsi zvládla přečíst obě kapitolky a moc držím palečky na ty přijímačky. :) :)
ps: určitě bylo zač děkovat, protože jsi mi potvrdila to, co jsem si myslela a díky tobě jsem našla další chybky :) a přišla na to, jak pokračovat.
ps2: jsem ráda, že se kapitoly líbily, děkuji :)

Přidat nový příspěvek