plán???

kated | 12.06.2017

Ahhh... nevím proč, ale jako první mě nenapadlo "co to zase Sergimu přelétlo přes nos" ale spíš "to bude jejich taktika" :D :D doufám že to tak opravdu bude protože jinak se chovají opravdu hnusně. Počtám s tím, že o tom plánu ví nejvíc všichni až na Jasona protože zahrát smutek/zoufalství atd je těžší než se tvářit přísně. No uvidíme jeslti jsem se tentokrát trefila nebo ne :)
Jinak k tomu začátku... jedna nula pro tebe :D :D opravdu jsem se vrátila a musela se mrknout na konec jeslti si tam opravdu nenapsala že tam s ním v posteli byl Sergi :D :D :D ... heheh Timotiho bych tam teda ale rozhodně nečekala :D fakt jsem si říkala že by to mohl být třebas jen sen nebo tak něco :D :D ale tahle varianta mě nenapadla :D taky koho by napadlo že tam bude Sergi fotit domácí P-čko :D :D hha sem se musela chvilku zasmát :D :D
No díleček by to byl opravdu zajímavý plný zvratů :D hehe ten název tomu opravdu odpovídá :D :D ... to, že je delší mi rozhodně nevadilo :D spíš jsem to uvítala :D :D :D hihi takže za to vááážně děkuju :D
ps k minuléu dílu: hehe spíš na mě mluvila když jsem ti psala komentář :D :D :D ale nakonec to vyjde na stejno :D prstě rušila :D

Přidat nový příspěvek