Re: Re: Ty jsi nám ho nezabila. :D

Hendy | 28.05.2017

Děkuji svědomí, ještě že tě ta Topka má, že? :D :D No, myslím, že až tak uděláš, tak celý týden budu v takové depresi, že to prostě vezmu do vlastních rukou a přinutím tě ho oživit... :D :D A já jsem za to ráda, že jsi ustoupila. Protože chudáček Miles si nezasloužil ještě víc trpět.. :)
Jo, vysvětlování určitě bude dostatek a já hlavně doufám, že to taky poberu. :) A to že fakt v zásadním.. Dokonce si to Kenji sám vyčítal a pak chtěl ještě ke všemu odejít z města. Kdyby v lese nezahlédl divoké vlky, už by mohl být mezi vyhnanci. To by pak byly všichni pěkně v prdeli a hlavně Kaida s Mareem, protože jestli chápu dobře, už by se s ním v podstatě nemohli spojit. Jen v případě, že by Kenji přišel sám do města a bůhví za jak dlouho by se odhodlal... Ale naše přítelkyně neumí jen věci zamotat, ale i rozmotat a naštěstí je tedy Kenji uviděl.. :D :D
Však jo, jen z něj pěkně všechno vytáhnout a pak by ho měli odvést na popraviště. Jen ať za všechno pěkně pyká.. *Muhahah XD* :) Pravda, musí ještě vynahradit slzičky. Připrav se Mareo, protože to bude opravdu dlouuuuuhááá noc.. :D :D

Přidat nový příspěvek