Re: Ty jsi nám ho nezabila. :D

topka | 28.05.2017

Noo, ehm, nezabila jsem ho :D By mi to svědomí nedovolilo. Jsem zvědavá, co budete dělat, až jednou nějakou hlavní hrdinu opravdu nechám umřít. :) Fakt je, že vlastně nevím, jestli jsem toho schopná. Už Bred v Milesovi měl zemřít, fakt to tak bylo naplánováno, ale nakonec jsem od toho ustoupila :)
Ale jsem ráda, že jsem mohla udělat radost.
Jojo, bude hodně vysvětlování. Jsem zvědavá, jak to Kenji pobere. Přeci jen mu lhali a navíc v něčem tak zásadním. Asi ude mít tatík Kaida pěkně perný den. :) Ještě uvidím, jestli se nad ním nakonec neslituji. Takže jo, vysvětlení bude. Snad se mi podaří udělat i delší kapitolu, než byla tahle, kdy jsem ze sebe každé písmeno tlačila jak při zácpě. :D :D A Juro... tak ten si už teď sklízí, co zasel. A myslím, že mu to i tak neprojde jen se zlomenou rukou. Ale jak píšeš - potřebují informace. :) Kluci - Itachi a Kiichi tě namíchli? :D Hi hi, je fakt, že ho chtěli vyhodit. Ale proč? A ani já jsem už nechtěla Kenjiho dál trápit. Už tak si toho zažil za jednu zimu víc než dost. Jsem zvědavá, jak Mareo Kenjimu vynahradí ty slzy. Doufám, že žádost o odpuštění bude trvat celou a hlavně nerušenou noc. Hi hi...
Určitě ses nezamotala, je to super koment. Já jsem moc ráda, že se ti kapitola líbila a děkuji za tak skvělý komentář. :) :)

Přidat nový příspěvek