Ty jsi nám ho nezabila. :D

Hendy | 28.05.2017

Tak pojď Mareo, teď nám to všem pěkně vysvětluj! A taky ty Kaido, protože jsem si na 100% jistá, že jsi všechno celou dobu věděl. A stejně tak ten novej, jak si u něj nemůžu vzpomenout na jméno Ten taky všechno zaručeně věděl... Nejen že jste potrápili mě, rodiče Mareovic, ale i Kenjiho. T.T *smrk smrk* Strašně jsi mi chyběl Mareo, už jsem se bála, že tě někdo nahradí a nebo, že ta pekelnice Topka udělá z Kenjiho života sad story. *fňuk fňuk* Ale jak vidím, můj instinkt mě nezradil. Mareo žije a teď bych fakt velice ráda slyšela vysvětlení. :D :D Každopádně jsem happy, až jsem přeshappyovaná... :D :D A další díl, ve kterém jsi Kenjiho tolik netrápila. Měl hlavu plnou boje, že ani na Marea neměl čas myslet. :) A ten příchod Yakei.. on byl skutečně jediný, který chyběl. A já jsem podvědomě i tušila, že přijde. A Yakei nezklamal. :D Kiichi i Itachi mě namíchli. Jak se opovážili Kenjiho vyhánět, když jim přišel pomoct. Ano, neměl tam co dělat, ale i tak... A co teprve ten zmetek Juro... *Grrrrrr* Lituji, že mu nedovolili ho zabít. Byl by pokoj a ten strach, že by i tak mohl něco provést, by zmizel. Ale chápu, nemohli ho nechat umřít, protože měl spoustu důležitých informací. :) :) Ale i přesto, jak mě tady pár maličkostí namíchli, protože už jsem nechtěla, aby Kenji trpěl víc, jak do teď, tak jsem za tento díl ráda. Ale když nad tím tak přemýšlím, teď se Mareo bude muset hodně snažit, aby vynahradil Kenjimu všechny ty slzy, které prolil. *Hihihihi* :D Asi jsem komentář pěkně zamotala. No, prostě skvělý díl, já jsem s ním spokojená a určitě se nemohu dočkat dalšího. :D Dík za něj.

Přidat nový příspěvek