:o

kated | 18.05.2017

Dnes budu možná stručnější než minule :)
ouch zase si mě sakramentsky doběhla :D ... a hlavně taky navnadila na další díl :D To, že jsou mezi strážnými zrádci jsem už věděla, aaale to neznamená, že jsem tušila, že by tihle lidi dokázali z vězení dostat nějaký vlky odsouzené na smrt a ještě že jim to jen tak prošlo. To bylo překvapující i pro mě. Nová postava je v celku v pohodě :) ... zdá se mi lehce víc jak ninja než vlk ale to je vedlejší :D :D
Kenji opravdu zmoudřel. Už ví kam si lehnout, jak se zachovat aby ho hned někdo nenapadl. Jeho krev začíná pomalu "chladnout" :D ... jsem ráda, že se neuváženě nerozeběhl za nimi když mají až tak velkou početní převahu (no... možná by to udělal, kdyby mezi nimi byl i Mareo ale tak to je jen ve hvězdách :D ) ... a že ani nezvolil variantu vrátit se do města. Počítám, že poběží do místa kam měl celou dobu naplánováno jít a to je teda do města vyhnanců. Přeci jenom už bude asi blíž tomu místu než městu odkud vyšel. No uvidíme jak se to dám vyvrbí. :) :)
ps k minulýmu komentu: ty si mě prokoukla :D :D jasně že jsem do Yakeiho zabouchlá :D :D
ps2: díleček byl zase opět krásňoučký. Sice mi v jedné chvíli opět vehnal slzy do očí, ale rychle jsem je rozmrkala a četla dál a zase od té chvíle kdy se Kenji probudil byla napnutá jak kšandy co se bude dít :D takže děkuju ti za něj a těším se na příště :D

Přidat nový příspěvek