Tohle není konec...tohle je teprve začátek!!!

kated | 01.05.2017

Ne, ne, ne, ne!!!! Ty si ze mě vážně děláš dobrý den? Jak... proč? Safra Top... proč? vyrazila jsi mi tím úplně úsměv ze rtů, dech z plic, jiskru z oka... bez Marea umřu a Kenji taky! Já... já tomu nechci věřit... prostě nechci. Proč by to bylo tak jednoduchý? Proč? Ty takový mistr ve psaní by si nechala Mareaa jen tak z ničeho nic umřít? ne... nechci tomu věřit. Stále chci věřit ve svůj předešlí dojem... a to je...že to je součást taktiky. Mareo nemůže být mrtví! Prostě ne. Kenji to nerozdýchá. Zhroutí se víc než kdy předtím. Ahhhhh booožeeee ty mi to vážně děláš naschvál :D ... Na Kenjiho místě bych chtěla vidět Marea... i přesto, že by to znamenalo, že bych ho viděla zabitého. Nevěřila bych...nechtěla bych uvěřit.
Ahhhh já tě fakt "nesnáším" :D :D :D jestli vážně jako vážně umřel... tak si mě nepřej :D
ps: hihi neboj to "Byl odsouzen... s vykonáním popravy okamžitě" zní okamžitě... jen prostě tomu nechci a nemůžu uvěřit, že by umřel takhle umřel.
ps2 ke zradě: haha neřekla protože ty s ním jsi furt :D já si ho taky chtěla užít sama :D

Přidat nový příspěvek