já tě zastřelím :O :D

kated | 01.05.2017

Chacha zastavila jsem se na kafču u Jasiho :D :D :D a aaaa....
Já tě fakt zastřelím! :D si ze mě děláš srandu, že si tuhle kapču zakončila tak jak si ji zakončila :D :D jak teď mám vydržet do dalšího pokračování :D .... áááááá Carsoooneeeee co jim ukážeš? Kdo bude na těch kompromitujících materiálech? :D :D Neříkej že Francis, protože i když je to nešťastně zamilovaný mužák tak je to stále truhlík který doufám nemá "dvojtou" osobnost :D ... ahhh nebo že by to byl až tak dobrý herec, že by dokázal obalamutit i komplice Leona a pak slízl smetanu? :D aaaaa já cu vědět na co Carson přišel :D :D
Jinak jejich "usmiřování" bylo vzrušující :D :D :D haha a jako Carson to totálně zabil když mluvil o tom že "Jo, jako v kině… Bylo to kvalitní péčko" :D jsem se nemohla přestat smát :D
jinak k tomu začátku... Jasi, Jasi, Jasi.... takových lidí jako je Carson není moc... i tak si ale myslím, že i Carson není superman a tak ho taky dokáže lecos skolit... jen to prostě na sobě nedává najevo a tak se opět stává silnějším. Myslím si, že dost lidí k takovým lidem vzhlíží. Vzhlíží k tomu, že jsou právě tak silní, odvážní a dokáží se si vším poradit. I já to tak mám. Taky vnímám, že nejsem tak silná a dobrá jako někdo jiný... ale tak to prostě není. Pak se totiž člověk dozví, že si to ten druhý myslí právě zase o sobě, že není tak dobrý jako zase někdo jiný... a to je věčnej koloběh. Jak jen to bylo... "jsme jen tak dobrý jak se cítíme" ? a tak to ale je. Když jdu třeba na zkoušku a vím že to prostě nedám tak to nikdy nedám. Když tam ale jdu s odhodlání, že jsem se to prostě učila a lidi mi věří tak to prostě dám. Takže fakt je to o tom jak na sebe člověk nahlíží. Navíc... Bohužel si Jason neuvědomuje že i Carson je člověk a tak taky není vždy stopro kliďas. Myslím si, že se mu myšlenka na to, že někdo z modelů přiznásilnil jeho svěřence zrovna moc nezamlouvá a že ho taky nenechala úplně chladným. No uvidíme příště jak se to dál vyvine. Hihi už se nemůžu dočkat :) Byl to zase krásný díleček, který mě zase napnul tak, že teď ani neusnu! :D :D děkuju ti za něj :) :D
ps: doufám, že jsem se do svých myšlenek nějak nezamotala :D

Přidat nový příspěvek