Re: :D Co ten konec?!

topka | 28.04.2017

No já se taky, než budu pokračovat, nejprve omlouvám. Nějak jsem přehlédla tvůj komentík (myslím že 16 kapitola, jestli se nepletu), ale už máš odpověď. :) A tak trošku mám k tobě malou připomínku.... Hele, jako kde máš pokračování tvé povídky - Znáš je? - pořád lustruji celou stránku mezi těmi přehršel povídkami a hledám pokračování. Jsem slepá, nebo ještě není? Prosím, prosím, chtěla bych znát tu poslední chybu Kaita...
teď k ostatnímu - Že nevíš, co psát? Jsem ráda i za prosté děkuji, těším se na pokráčko, nebo třeba - hele, jako tenhle díl mě zklamal, štve mě tohle nebo ono... A já jsem za to vděčná, protože opravdu pak je chuť pokračovat. :)
Jsem ráda, že Kiichi překvapil, ono to s ním v tomhle příběhu ještě nekončí a překvapení u něj na storpocent bude. Jooo budete zírat :) :)
A máš pravdu, bojoval za svou lásku stejně jako Itachi, i když kadžý svým vlastním způsobem. Ale naštěstí to vyhráli naši miláčkové. :) Mareo a vězení... Tak jak se dívám, máte hodně podobné závěry, proč tam vlastně je. Uvidíme, jak moc jste se trefily :) Ale těší mě, že nad tím koumáte. :)
Jo, Kenji jde z jednoho zoufalství do druhého, jen co se dostal z toho vězení, kde si myslel, že umře, zvlášť potom, co ho Zen ještě svými lovy tak dobře zdeptal, tak se v tom pravém vězení ocitne Mareo. A tam se Kenji jen tak nedostane. Hmmm.... tak začínám přemýšlet, kdy se ti dva konečně dostanou spolu do postele a užijí si noc plnou sexu a hlavně - nerušeni. :) :)
Já ti taky děkuji za komentář, mám z něj opravdu radost a prosím prosím, mysli na mě s pokračováním. Klidně mi i písni, že už to je, ať můžu hned naklusat a číst. :)

Přidat nový příspěvek