:D Co ten konec?!

HendyMerrid | 28.04.2017

Dovolila jsem si přečíst komentář od Kateda a jsem i ráda, že jsem to udělala. I já jako autor některých povídek vím, jaký je to pocit, když na povídky nejsou odezvy. A nerada bych, aby jedna z mých top autorek najednou přestala nadobro publikovat... A tak jsem se rozhodla taky okomentovat, i když vůbec nevím, co psát. XD
Už minulý díl jsem byla vynervovaná, jak to bude pokračovat. Málem jsem s Kenchim taky bulela, jak nemluvně. T_T Chudáček se cítil příšerně a ten... Ten... Zen (musela jsem si to jméno vyhledat XD) to ještě zhoršoval. Hned ze začátku mi bylo jasné, že by Kaida svého syna vůbec nehledal. Bylo dobře, že skončil tak, jak skončil. Jen škoda těch informací, které mohl poskytnout.
A Kiichi mě příjemně překvapil. Skutečně není nijak zlý. Prostě jen bojoval za svou lásku, to stejné děla přeci i Kenji (A i když to nerada přiznávám, to samé přeci dělal i Itachi ve Vyhnanci, jen nebyl tolik ohleduplný) Ale řec je teď o Kiicho. Možná, že si ho i oblíbím. Jen je mi tak trochu líto, protože u Marea nemá šanci..
A teď konečně k tomu závěru. Jak si mohla Marea nechat ve vězení?? Chudáček Mareo, Chudáčci jeho rodiče, Chudáček Kenji, který zatím nic nechápe... Proč mám takový dojem, že jeho vězení souvisí s těmi falešnými informacemi? A nebo to je to, o čem mluvil Zen? To, že i o Marea se postarají? A nebo jsem naprosto mimo?
Děkuji za krásný díl a Gomen za to, jak jsem si pozdě uvědomila, že bych měla taky komentovat a to i přesto, že nevím, co napsat... :D Čekám nedočkavě na další díl každým dnem... :)

Přidat nový příspěvek