Chceš mě zabít?! :D

kated | 24.04.2017

Ahhh ty jsi ta nejlepšejší z nejlepšejších, že si tam Kenjiho nenechala až tak dlouho. S jeho mizící naději jsem se o něj víc a víc bála... za to ti moc děkuju :D :D a Mareo, Kaido a Tame určitě taky :D ... Jinak k té jeho mizérii... ahhh skoro celý díl mi bylo líto jak je na tom mizerně... jak leží někde v kobce celý od krve, modřin, moči, svázaný a s obojkem na krku... bylo to dosti krutý :´( ... ahhh hihi když to trochu odlehčím tak bych ráda dodala že ho tahle zkušenost posilní... ale víš jak... i tak mi je toho pusíka líto, že si tím musel projít.
No s tím spojená další věc...To co mě asi nejvíc překvapilo na tomhle dílečku bylo to kdo to pro Kenjiho přišel :D :D ... jako Kiichiho jsem tam opravdu nečekala :D !!! Sice to udělal na příkaz Kaida, ale i tak je to u mě a Kenjiho hrdina :D hihi jde vidět, že to není zrádce jen se prostě zamiloval do stejné osoby jako Kenji a proto ho nemusel. Hihi neblbi, začnu ho mít i ráda :D
Dále pak jsem se naopak nedivila, že se Kenjiho tatík (k němu) hned nenahrnul... protože jak víme, nevíme komu můžeme věřit a tak to musí před 90% lidmi z "baráku" vypadat, že se jen porval s někým a že nic většího se neděje.
A poslední věc k dílečku... ty vado zase ten konec!!! Mareo je ve vězení?! Co to provedl :D :D ... čeky zkusím tipnout :D ... rozohnil se když Kaida řekl, že Kenjiho veřejně nemůžou hledat, pohádal se s Kaidou a ten ho dal do chládku aby se uklidnil :D :D ... aaaaa neeeeboooo.... :D .... ho tam nechal zavřít schválně aby něco vypátral jako špeh mezi nepřáteli :D :D ouuu jéééé :D :D no uvidím co vymyslíš :D :D
ps: zdá se mi to nebo to je čím dál tím víc zajímavé :D :D :D ... úplně to žeru :D
ps2 (ke komentu k minulému dílku): pokračování s obavami přidávat nemusíš protože to je opravdu vždy úžasný a tak se fakt nemáš čeho bát :D :D ... k tomu počtu komentátorů...si myslím, že jsou ostatní jen určitě úplné lemry a jen si to tu čtou místo toho aby i něco napsali :) vím že jsem dřív taky moc nekomentovala na jiných blogách (spíš nikdy jsem nekomentovala :D ) aaale jak jsem začala sama psát a pak překládat tak jsem si uvědomila, že člověk potřebuje zpětnou vazbu, že to není samozřejmost, že člověk píše každý týden další část povídky... že taky potřebuje vidět, že se to líbí lidem a aby věděl, že si to fakt lidi čtou a nedělá svou práci jen tak a aby měl chuť vůbec psát :) táááákže tím chci říct, že tu jsou určitě i tací, kteří si to čtou ale ještě si neuvědomili, že by taky mohli něco okomentovat :) ... no doufám, že si brzy uvědomí svou chybu a začnou :)
a k nicku... hehe koukám, že si se taky nevyhnula tomu cpát do svého nicku rok :D :D :D ... já ho měla taky ale to jsem měla tenkrát přezdívku úplně jinou a strašně trapnou :D :D (naštěstí jsem ji jen používala na nějakým chatu :D ale i tak byla strašná :D "cloverpatra1993" :D :D prostě plesk :D :D ) ... myslím, že jsem já neudělala chybu, když jsem si řekla, že na blogu budu používat nějakou lepší :D ... ty si jejímu základu zůstala věrná a to tě šlechtí a je to jen dobře protože to hezky charakterizuje jak moc skvěle píšeš :) :D

Přidat nový příspěvek