Re: co to jako je za konec :o ?!

topka | 23.04.2017

Tichá voda břehy mele. Což se ale tak nějak nedá říct o Yasu, protože ta zrovna opatrná nebyla. Nejsíš nad jejím zdravým rozumem zvítězila příroda, když viděla něco tak hezkého, jako je Kenji. A tak si řekla, že spojí příjemné s užitečným. Jenže to vzala za špatný konec...
To, že tam vběhne Kaida, se tak nějak dalo čekat :D D Prostě kluci zapomněli na to, že má přijít. Oni vlastně zapomněli na celý svět a měli jen sebe. Jen to chudákům nevyšlo až do konce. No, budou si muset najít jinou chvíli a schovat se někam, kde je nikdo nebude vyrušovat.
Hledala bys Kenjiho? Vážně by ti chyběl? Jsem ráda, aspoň vím, že se někdo postará o to, aby se našel. Ale nejspíš to bude trochu složitější, protože kdo ví, kde se právě nachází. (to ale najdeš v další kapitole, kterou sjem před chvilkou zveřejnila. :) ).
Maeo si to určitě po chvíli uvědomil, ale bohužel už bylo pozdě. A jak se k tomu postaví? Tak to si budeš muset ještě chvilku počkat, než se dozvíš, co se vlastně v tu chvíli stalo.
ps: Jsem ráda, že se ti tahle kapitola líbila, protože pokaždý dávám pokračování s obavami, že se nebude líbit a tak nějak mám pocit, že není tahle séria až tak dobrá, podle toho, že mi vytrvale komentují jen tři lidi. A jsem za vás tři moc ráda. Aspoň vím, že má cenu pro někoho psát. Moc moc děkuji.
ps 2 - no, fakt to tak je, Já totiž nick topka začala používat jako zkráceninu mého původního - topinka1970, pak jen topinka a nakonec jen topka :D :D Je to rychleji napsané. :)

Přidat nový příspěvek