co to jako je za konec :o ?!

kated | 22.04.2017

Předtím než začnu povídat k dílečku tak se ti chci omluvit, že čtu až teď. Neměla jsem teď kvůli naší čulince moc času :)
Takže i když jsem naplněná všelijakými pocity z konce :D tak musím začít od začátku :D
Ahhh ou jééé měla jsem pravdu Maeroček ho špehoval :D :D a dost hezky si to spolu konečně vyříkali :D už bylo na čase aby konečně Mareo poznal, že Kenjátkovi křivdil :D
Dále pak Yasu... :o :o jako čekala jsem že to je mrška, ale že až taková že se z ní vyklubala zrádkyně teda ne :o ... a ten druhej...sáááááááfra zajímalo by mě kdožeto je :D Kenji si to nechal pro sebe prostě sááááááááfra :D
dále pak ta postelová scéna :D :D haha jak já nevím jak jsem to udělala ale říkala jsem si že by bylo sranda kdyby tam vběhl Kaida a ono se to stalo :D :D supeeeeeeer :D :D
a nakonec ten konec... ty vado Kenjátkoooo zase tě někdo praštil po paličce :o má to ale smůlu :( ... ahh sem chtěla tomu panu neznámému udělit jeden pohlavek za to, že prý nebude Kenjatko nikomu chybět... ccce.... minimálně 4 lidem jo :D kaidovi, mareovi, tamemu a mě :D :D ... ale on má doufám tuhej kořínek :D :D ... ahhh zajímalo by mě kdy si Mareo uvědomí že s ním jeho drahoušek není v místnosti ... sáááááááfra Mareooo kam to koukáš!!!
ps: díleček byl zase krásně napínavej a ten konec mi málem přivodil srdeční zástavu :D :D už už se těším jak že to bude dál :D
ps2:k minulému komentu- "s tou topkou - víš že mě to přirovnání vlastně nikdy nenapadlo? :D " no to se divím, že tě to nenapadlo :D to se přímo nabízí a jako je to pravdivé :D :D :D

Přidat nový příspěvek