Re: já taky prosím...

topka | 03.04.2017

Tak až tak, jo? Chceš vědět úplně všechno? Jak bych tot ak řekla... Počkej si :D :D Jako říct to Jasnovi nebo ne... Myslím si, že ono, aspoň podle toho, co doteď víme, by vyšlo nastejno. Rozrušil se tak jako tak. A pak se ještě musel schovávat před novináři a čelit Francisovu vyznání... Je fakt, že Jason je povahově slabší člověk, není si tak pevný v kramflecích, jako třeba Sergi, nebo Carson. Je si nejistý i při daleko menších karambolech. Nejspíše má malé sebevědomí. Možná ho tak trošku doma rozmazlili... Kdo ví. Ale jisté je, že tohle je jeho životní zkouška a zatím to zvládá tak pade na pade...
Jason aby jednu trefil Carsonovi? Hi hi hi ... to bych chtěla vidět. :D Jako: Jasi, zkus něco a přijdeš o práci... ha ha ... Ale i kdyby se to stalo, myslím, že by to Carson přijal jako chlap.
Pravda je, že pokud jednou důvěra klesne, něco ji naruší, těžko se to získává zpět. Nebo jinak - těžko okamžitě člověk řekne: Je to v pohodě, nic se nestalo. Vždycky chvíli trvá, než se to usadí a člověk zase může věřit bez podmínek. Než se tak však stane, je si člověk stále nejistý a má pořád strach, že se znovu něco stane. Pak nastupuje taková ta opatrnost...
PS2: Nemáš zač... :) Já taky děkuji, aspoň vidím, že to psaní není zbytečné. Ono vážně stačí i malý komentík, aby člověk viděl, že zájem je a pak je chuť psát dál...
Dneska první den v práci po dvou měsících, tak si říkám, kolik promarněného času, že jsem mohla napsat klidně další román, ale vážně jsem se někde zasekla... :( Tak jo, snad jsem odpověděla na vše, jsem po tom prvním pracovním dni docela utahaná... Kdyby něco chybělo, tak kříč :D

Přidat nový příspěvek