já taky prosím...

kated | 02.04.2017

Já taky prosím chci vědět všechno :D :D :D Jasi je naštvanej a to právem. Taky by se mi nelíbilo kdyby mě z toho vynechali a nic mi neřekli :/ ... jako jooo na durhou stranu chápu, že ho nechtěli rozrušovat. Když vezmu v úvahu že i když je člověk na tom špatně a leží v nemocnici tak doktoři taky varují aby příbuzní neříkali něco co by ho mohlo ještě víc rozrušit. Ale i tak prostě.
Jinak k Jasiho počáteční letargii... chlapec je furt mimo jak koukám. Ale chápu ho...taky bych si myslela, že to je vše jen sen a že až se probudím tak to může být zase jinak (tak mi alespoň připadal jak tam stál a přemýšlel nad nesmrtelností brouka a mezitím se trávil kouřem)
hihi a teď ještě k jejich vztahu... fakticky jim pevně věřím a stále držím palečky, že jejich vztah překoná i tuhle doufejme poslední překážku se jménem "znovunabití důvěry" :) moc jim to přeju.
ps: a co se týče ještě jednou toho konce tak i když je Carson úžasňák tak i tak doufám, že ho Jasi alespoň trochu propleskne zato, že přemluvil Sergiho aby mu nic neříkal :D :D :D
PS2: DĚĚĚĚĚKUJI moc moc mooooooooc za další díleček. Vím že jsi říkala, že se ti do toho teď momentálně moc nechce a že si nevěděla jestli něco nakonec dnes vydáš, ale já jsem strašně moc a moc ráda, že jsi se nakonec hecla a zvládla to :D jsi skvělá! :)

Přidat nový příspěvek