Kenjátkoooo... co mi to děláš :D

kated | 20.03.2017

Ahhhh joooo.... Kenjátko je takový neopatrný štěně... tedy v jeho situaci bych si taky nehlídala záda protože bych nečekala, že tam někdo přijde když všichni vědí jak "nebezpečné" :D je to místo :D :D ... hehe... můj tip je stejně jako Tary, že tam přišel Mareo :D víš jak... když vyšli z pokoje a šli do zbrojnice tak se Mareo rychle vypařil tak je možný, že je sledoval kam půjdou :D :D muhehéé :D ... hihi samozřejmě to mohl být i kdokoliv jiný :D ale já budu doufat v Marea a ve vyříkání si toho co se stalo :D :D
jinak Kenjatko a jeho slzy... ahhh sama jsem ho chtěla sevřít v náruči a pomoct mu od jeho bolesti... nedivím se, že jeho tatík nevěděl moc jak se zachovat :) přeci jen je to chlap :D :D :D ... hehe nééé dělám si srandu :D jen prostě když si Kenji hrál vždy na hrdinu tak je jasný, že svými krokodýlími slzami zaskočil i samotného Kaidu :)
Ahhh díleček to byl vskutku krásňoučký :) :3 sice jak si řekla lehce kratší jak obvykle, ale to nevadí! Byla bych strašně ráda i jen za dvě stránky <3 I tak by jsi pro mne byla tou nejlepší z nejlepších! Psaní někdy jde a někdy nejde :) člověk na to prostě nemusí mít vždy chuť :) Bez tý to nejde ani kdyby ses stavěla na hlavu :) nebo takhle... jde, ale většinou ty díla stojí za prd :D .... jedině úžasní spisovatelé vědí jak to napsat tak, že i když nemají chuť tak to na psaní není poznat. A to je jako i tvůj případ jakoooo!!! Jsi prostě neuvěřitelná :D :D ... hihi ale samozřejmě lepší je když se do toho člověku chce, protože ho to baví :) to pak z nádherných děl vznikají ještě nádhernější díla :D :D
ps: nezapomeň... jsi nejlepší... jsi topka!!! :D :D :D

Přidat nový příspěvek