Re: další díleček??? aaaaaa ty jseš neskutečně úžasná :D

topka | 06.03.2017

Tak já to nebudu dělit na obě kapitolky a dám to tak nějak do kupy najednou. Jo, Normen na scéně… jupíjou. :D :D Je drsňák, však když vezmem v potaz jeho profesi… Co on to vlastně dělá? Jo, už vím. Má deratizační firmu se spoustou pěkných mužských zaměstnanců. Chjo, chtěla bych u něj pracovat. :) No, on tak trošku Jasiho vyděsil. Ale tak má Breda rád a bojí se, aby u zas něco nenadělalo problémy. A tak trochu si Jasona zkoušel. Hihi… prej dostanu se všude, krom Bílého domu, Parlamentu a Pentagonu. :D :D Nechceš, aby Jason odletěl? No, tak to se dozvíš v další kapitole, jak se rozhodl. Ale možná je dobře, že se šel se Sergim rozloučit. Jak jsem už psala níže u Tary, tak trochu je to nakoplo. Možná se opravdu snažil to vydržet, ale jakmile si uvědomil, že by pro něj Jasi už nebyl dosažitelný, tak se konečně probral a zareagoval. Tak, nezasloužil by si jen pár ran pěstí do hrudi, ale pořádnej průplesk. :) Stejně jako Leon. Taky by potřeboval spacifikovat a rozmlátit tu jeho aroganci a nadřazenost. Jen Jason si je pořád vědomý toho, že Leon je model. Tak mu ten ksicht prostě nezmaloval. Zas tak zlý není. Ale kdo ví. Třeba ho někdy tak vytočí, že mu opravdu už jednu natáhne. Pan taxikář… mám ráda takové ty „bezvýznamné“ postavy, co se příběhem jen mihnou, ale zanechají pořádnou stopu. Takže má taky u mě velké plus. :) :)
Jsem ráda, že jsi spokojeně rozporuplná a lehce uklidněná to zní divně hi hi hi :D :D
Taky ti moc děkuji za přečtení a krásný komentář :)

Přidat nový příspěvek