další díleček??? aaaaaa ty jseš neskutečně úžasná :D

kated | 05.03.2017

Hihi a já udělám stejnou věc jako Tara protože jsem mírně zaskočena tím, že se tu objevil další díleček Zradičky :D :D :D .... úplně si mi rozzářila noc :D a to jsem si chtěla jít lehnout protože zítra jdu do práce :D Ahhh ještě teeeeda chvíli vydržím :) :D :D ... hehe no nebudu to zakecávat...
Tááákže nejdříve k minulému dílečku :D .... (koment píši ještě předtím než si přečtu tenhle díleček abych nebyla ovlivněná new informacemi :D )
já si hned říkala "kdo tam sakra přišel :o .... na novináře to nevypadá... nechce mu někdo ublížit? Jen to ne!" naštěstí to ale nebyl někdo kdo by stál proti němu :D :D za což jsem byla neskutečně ráda protože se mu poslední dobou lepší smůla na paty :( jinak jako podle toho titulku by mělo Sergimu sakra dojít že to je celé jen fraška. To snad nezná Jasona nebo jako co? Přeci mu muselo docvaknout, že to co píšou noviny je sprostosprostá lež :o :D ... jinak na závěr to Normanovo "Jedna jediná věc, kterou uděláš a Bredovi ublíží, bude tvá poslední." haha sem se rozesmála :D Norman je téééda drsňák :D ... ahhh a k tomu odchodu... budu možná jediná proti ale néééé :D :D já necuuuu :D :D ... hihi no snad mu to alespoň pomůže k urovnání svých pocitů a všeho :)
Aaaaaa teď k tomuhle dílečku :D ....
Takže za prvé cožéééééééééééééé Ty idiote Sergovskej!!! To si se nemohl rozhoupat dřív než Jasona napadla tahle hloupost s odlítáním do teplých krajin :D :DD sááááááááááááfraaaaaaaaa :D :D ... jinak ano ano řekl to na co jsem čekala a to je to, že si je vědom toho že ty kecy v novinách jsou jen lži :D :D ... jinak Leon je děsoň! Jak se opovažuje po tom všem na Jasona vůbec chmatat... Jason mu měl prostě jednu ubalit a bylo by :D alespoň že ho shodil do krabic :D doufám, že si při to alespoň něco udělal :D MUHEHÉ :D ... jinak Jasiho rozpolcenost teď naprosto chápu protože i mě Sergi úplně zamotal hlavu :D ... ahhhh.... no tak teď nám je jasný, že potřebují oba vychladnout a tak moooožnááá krátkodobá návštěvička rodiny by byla krásně uklidňující :) no uvidíme jak se rozhodne :D ... hehe a jako po pravdě všechny moje pocity... ale přebil ten konec!!! kdy mé já taky volalo to stejné jako ten taxikář!!! :D :D pan taxikář se stává mým oblíbencem haha :D :D :D
ahhhhhh no nic :D :D ... byly to nádherné dva dílečky z kterých jsem rozpoluplná :D :D ... ale jako jsem strašně moc moc ráda, že jsi sem přidala oba skoro naráz protože já kdybych si přečetla jen ten předchoví tak bych byla jak na trní :D teď jsem sice taky, ale tak alespoň jsem lehce uklidněná, že i Sergi ho stále miluje :) takže moooooooc mooooooooooooc děkuju :D

Přidat nový příspěvek